(0)

STORIE

Projekto Nr. 2018-1-HU01-KA202-047746

Įgyvendinimo laikotarpis 2018-11-01 – 2020-10-31

Projekto koordinatorius: Velencei-Tavi, Vengrija

 

Projekto partneriai:

EOLAS S.L. , Ispanija

Learning Detours V.A. Ltd, Kipras

Razvojna agencija VTA, Kroatija

Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Lietuva

Interregió Fórum Egyesület, Vengrija

Kontakt Szervezetfejleszto es Tanacsado Kft., Vengrija

 

STORIE projekto, finansuojamo pagal Erasmus+ programą, metu bus kuriama tarptautinė mokymosi programa, kuri bus visiems laisvai prieinama internete. Šio projekto tikslas – parengus mokymosi programą, pagerinti mažų kaimo kompanijų konkurencingumą ir kompetenciją turizmo produktų kūrimo ir rinkodaros srityje, plėtojant jų įgūdžius bei gebėjimus kurti, ir skatinti tvaraus turizmo produktus, pagrįstus nematerialiu kultūros paveldu.

Projekto tikslai apima keitimąsi geriausia patirtimi turizmo produktų dizaino,  rinkodaros kūrimo ir metodologijos srityse. Sieksime pritaikyti ir atnaujinti esamas mokymo programas, kad sukurtume naują daugiakalbę programą, kuri bus pritaikyta kaimo turizmo verslo sektoriui. Dar vienas didžiulis projekto tikslas – skatinti mažų kaimo įmonių bendradarbiavimą ir vietos verslo bendruomenių plėtrą.

Projekto metu bus parengti trys pagrindiniai darbai: STORIE „Mokymosi Programa“ ir „Mokymosi Priemonė“ bus prieinama vengrų, ispanų, graikų, lietuvių, kroatų ir anglų kalbomis. Mokymosi priemonė bus išmėginta visose projekto šalyse ir prieinama visiems lasivai internete. Trečias darbas „STORIE įžvalgos ir patirtis“, tai tikslinių gairių rinkinys, kuris bus grindžiamas pirmais dviem rezultatais ir bus parengtas projekto pabaigoje visomis partnerių kalbomis.

Bendras projekto biudžetas yra 239 845 Eur.

Projekto svetainė - http://projectstorie.eu/

Projekto įvykusios veiklos:

  • 2018 m. lapkričio 28 d. vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Larnakoje, Kipre; 
  • Atlikome apklausą, kuri padėjo nustatyti kaimo turizmo paslaugų tiekėjų turimą patirtį rinkodaros ir kultūrinio paveldo srityje ir norimus tobulinti įgūdžius. Apklausos rezultatus galite peržiūrėti ČIA.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Partneriai