(0)

Narystė

Turite kaimo turizmo sodybą ar vykdote turizmo veiklą kaime? Junkitės prie mūsų ir tapkite Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) nariu. Aktyvi mūsų bendruomenės pagalba, mokymai ir reklama suteiks jūsų verslui pagreičio ir padės iškilus sunkumams.

Štai 10 punktų naudos, kurią gausite įstojus į LKTA:

1. Jūsų sodyba bus įvertinta ir jai suteikta kvalifikacinė kategorija – komforto sąlygas atitinkantis gandrų skaičius. LKTA vienintelė Lietuvoje klasifikuoja kaimo turizmo sodybas, vertina jų komforto lygį ir suteikia teisę naudoti gandro ženklą. Galėsite iškelti gandro ženklu pažymėtą vėliavą, naudoti gandro ženklo lipdukus ir kitą atributiką taip parodydami savo sodybos kokybę ir patikimumą.

2. Reklamuosime jūsų sodybą įvairiais kanalais:

  • svetainėje www.atosotogoskaime.lt,
  • Facebook  Atostogoskaime.lt paskyroje, turinčioje daugiau kaip 15 tūkstančių sekėjų,
  • Facebook grupėje Atostogoskaime.lt sodybų paieška, kur tiesiogiai matysite ko ieško klientai ir galėsite su jais susisiekti,
  • Instagram paskyroje Atostogoskaime.lt, kur nuolat skelbiame nuostabius vaizdus iš kaimo turizmo sodybų,
  • spausdintuose leidiniuose ir žemėlapiuose,
  • tarptautinėse parodose, kongresuose Lietuvoje ir užsienyje (Žalioji savaitė (Berlynas), World Travel Market (Londonas), Vakantiebeurs (Utrechtas), Riga food (Ryga), Adventur (Vilnius), Baltijos maisto ir gėrimų paroda (Vilnius), AgroBalt (Vilnius) ir kt.),
  • o taip pat ir žiniasklaidoje - internetiniuose straipsniuose, radijo ir televizijos laidose bei reportažuose. Kasmet žiniasklaidos kanalais publikuojame pranešimus kaimo turizmo tema, kuriuose gali būti minima ir jūsų sodyba.

3. Jūsų balsas bus girdimas! LKTA aktyviai atstovauja savo narių interesus įvairiose institucijose ir organizacijose bei siekia, kad kaimo turizmo verslą reglamentuojantys teisės aktai būtų kuo palankesni.

4. Pirmieji sužinosite visas kaimo turizmo sektoriaus naujienas Lietuvoje! Nuolat gausite informaciją apie besikeičiančią verslo aplinką, naujus teisės aktus ir rekomendacijas kaip elgtis. Kasmet nariams išsiunčiame daugiau kaip 50 naujienlaiškių su aktualia ir naudinga informacija.

5. Nuolat informuosime jus ir apie kaimo turizmo veiklą visoje Europoje! LKTA yra aktyvi EUROGITES (Europos kaimo turizmo federacijos) narė, todėl visos naujienos, prognozės ir rekomendacijos jus pasieks pačius pirmus, kad greičiau nei konkurentai galėtumėte prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų.

6. Galėsite plėsti žinias, įgyti naujų įgūdžių, kurie padės jūsų verslui klestėti! Nuolat rengiame konferencijas, seminarus ir mokymus kaimo turizmo tema bei konsultuojame asmeniškai.

7. Pakviesime keliauti kartu ir pažinti kaimo turizmą kitose šalyse! LKTA kasmet organizuoja gerosios praktikos keliones, kuriose pasisemsite idėjų, įkvėpimo, sutvirtinsite ryšius su kolegomis Lietuvoje ir susirasite tarptautinių partnerių. Pastaraisiais metais vykome į Austriją, Kiprą, Italiją, Ispaniją, kur lankėme kaimo turizmo sodybas, pažinome jų šeimininkus ir kaimo turizmo verslo aplinką.

8. Turėsite galimybę dalyvauti įvairiose tarptautinėse iniciatyvose. Tokiose kaip kasmet vykstanti akcija „Atviros dienos kaime“, kai visi turizmo paslaugų tiekėjai atveria savo duris klientams. Akciją lydi milžiniška reklaminė kampanija, tai puikus būdas parodyti savo sodybą kuo platesnei auditorijai.

9. Džiaugsimės matydami jus LKTA organizuojamuose pramoginiuose renginiuose – kaimo turizmo sezono atidaryme ir uždaryme, kurie kasmet vyksta vis kitame regione. Linksmai praleisite laiką su bendraminčiais, pažinsite vis kitas Lietuvos dalis, aplankysite naujas sodybas.

10. O svarbiausia - būsite LKTA šeimos dalimi! LKTA nariai bendradarbiauja tarpusavyje, dalinasi vertinga informacija, konsultuojasi, rekomenduoja vieni kitus klientams. Turime aktyvią uždarą Facebook grupę, kurioje galite bendrauti, dalintis problemomis ir idėjomis su kitais nariais ir gauti atsakymus į jus dominančius klausimus.

Kviečiame prisijungti prie Lietuvos kaimo turizmo bendruomenės!

Priėmimo į LKTA tvarka

Partneriai