(0)

Mažų ir vidutinių įmonių svetingumo paslaugų vertinimas ir tobulinimas (CSS-H)

Projekto pavadinimas - Mažų ir vidutinių įmonių svetingumo paslaugų vertinimas ir tobulinimas (Circular SME Scan in Hospitality)
Trumpinys - CSS-H

Finansavimo programa: Erasmus+ KA2
Projekto biudžetas eurais: 250 000,00 €
Projekto trukmė: 2023-11-01 – 2025-10-31.
Projekto kodas: KA220 - VET - 000153779


Tvaraus turizmo ir svetingumo plėtrai būtinas sąmoningas visų susijusių suinteresuotųjų šalių dalyvavimas, taip pat stipri politinė lyderystė, kad būtų užtikrintas platus dalyvavimas ir bendras sutarimas. Svetingumo sektorius taps tvaresnis dėka mažųjų ir vidutinių įmonių ir jų ekosistemos žiedinio judėjimo. Šis projektas padidins ir paskatins bendrus veiksmus visoje verslo vertės grandinėje, pateikiant reikalingas priemones ir medžiagą.

CSS-H projekto metu bus sukurtas įrodymais pagrįstas automatinės diagnostikos įrankis, kuris suteiks mažų ir vidutinių įmonių savininkams, vadovams ir darbuotojams įgūdžių ir kompetencijų bei nukreips juos į konkrečias žinias skirtingose situacijose. Svarbiausia, kad informacija ir patarimai bus pateikti ne tik iš vidinių procesų perspektyvos, bet ir iš verslo padėties vertės grandinėje (ir jos procesuose), kuri reikalauja koordinuotų veiksmų su kitais grandinės dalyviais.

Partneriai:

Pagrindinis partneris - South Transdanubian Regional Innovation Agency – Vengrija
EOLAS S.L. – Ispanija
AVACA TECHNOLOGIES CONSULTING, INFORMATICS AE – Graikija
LIETUVOS KAIMO TURIZMO ASOCIACIJA – Lietuva
Eger Térsége TDM Egyesület – Vengrija
Udruga turističkih djelatnika Gorskog kotara “Wondernature” – Kroatija
Bia Innovator Campus CLG – Airija

Partneriai