(0)
2023 / 10 / 27

Suorganizavome COSME projekto įvadinį renginį

Spalio 26 d. Kelmės rajone suorganizavome pirmąjį EuroCluster projekto dalyvių susitikimą.

Šio Europos Sąjungos projekto tikslas - padėti mikro ir nano įmonėms, kurios užsiima apgyvendinimo ar kita su turizmu susijusia veikla kaime, gerinti skaitmeninius, ekologinius bei socialinius įgūdžius bei sukurti ir vystyti naujus turizmo produktus. Bendras projekto finansavimas siekia 950 000 eurų, o atrinktos mažosios įmonės gaus finansinę paramą, kurios vertė 5 000 eurų. Lietuvoje atrinkti 10 dalyvių, su kuriais dirbsime beveik metus laiko. Lietuvos kaimo turizmo asociacija, kaip turinti ilgametę patirtį kaimo turizmo versle, priskirta koordinuoti ir konsultuoti atrinktus Lietuvos dalyvius.

Susitikimo metu atrinktiems dalyviams pristatėme Rural Tour organizaciją, mūsų įsitraukimą į jos veiklą bei projekto, į kurį buvo atrinkti, idėją, eigą ir svarbiausius darbus. Aptarėme, kokiose srityse kiekvienas dalyvis galėtų tobulinti savo įgūdžius:

Skaitmenizacija

 • Procesų skaitmeninimas
 • Skaitmeninė rinkodara ir reklama
 • Duomenų analizė, rinkodaros strategija, pagrįsta duomenimis

Tvarumas ir ekologija

 • Tvaraus verslo vykdymo praktika
 • CO2 valdymas ir mažinimas, siekiant kovoti su klimato kaita
 • Tvarus judėjimas
 • Vietinių maisto produktų įtraukimas

Socialiniai įgūdžiai

 • Socialiniai kultūriniai įgūdžiai (bendravimas su lankytojais iš skirtingų kultūrinių sluoksnių)
 • Patirties lankytojams kūrimas (naujų produktų kūrimas)
 • Įtraukiantis turizmas specialiųjų poreikių turintiems lankytojams
 • Integracija su vietos bendruomene
 • Kultūros, istorijos, gamtos išteklių panaudojimas turizmo produktuose

Sutarta, kad kiekvienas projekto dalyvis pasirinks ir įgyvendins bent keturias veiklas iš pateiktų dvylikos sričių. Artimiausi darbai - apsilankymai ir konsultacijos vietoje.

 

Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Regioninio kultūros paveldo viešinimas per interaktyvias veikals
2024 / 05 / 24

Regioninio kultūros paveldo viešinimas per interaktyvias veikals

CORDIALIS projektas eina į pabaigą Visa CORDIALIS projekto metu parengta medžiaga yra paskelbta svetainėje www.cordialiserasmus.eu, kuria jau naudojasi dėstytojai, studentai, amatininkai, kultūros tarpininkai bei rodo puikius rezultatus.
Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva
2024 / 05 / 10

Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva

Iniciatyva „Atviros dienos kaime“ šiemet vyks gegužės 17–19 dienomis, kuri kviečia lankytojus pažinti skirtinguose Lietuvos regionuose esančius ūkius, sodybas, bendruomenių namus, muziejus, dvarus ir kitus lankytinus objektus. Šiemet Mažosios Lietuvos etnografiniame regione Jūsų laukia du dalyviai, susipažinkite.
Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį
2024 / 05 / 10

Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį

Gegužės 8 d. praūžė pirmoji "Kūrybos ir amatų konferencija“ Kaune - projekto CORDIALIS baigiamasis renginys.
Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija
2024 / 05 / 06

Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija

Gegužės 17–19 dienomis prasidės jau aštuntą kartą iš eilės organizuojamas renginys „Atviros dienos kaime“, pritraukiantis lankytojų dėmesį ir kviečiantis pažinti skirtingas, unikalias ir įdomias sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus objektus visoje Lietuvoje. Jeigu renginio dienomis būsit...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“
2024 / 05 / 03

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“

Gegužės 2 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių bei fotografų susipažino su 6 išskirtiniais objektais Alytaus, Trakų ir Varėnos rajonuose.
Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija
2024 / 05 / 02

Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija

Jau gegužės 17 dieną prasidės aštuntąjį kartą organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, kuri buria turistus aplankyti sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus visoje Lietuvoje, šiame straipsnyje pateikiami Suvalkijos lankytini objektai!
Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija
2024 / 04 / 25

Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija

Gegužės 17 dieną prasidės jau aštuntus metus iš eilės organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, tad kviečiame praleisti įsimintiną savaitgalį kaime! Lankytojams savo duris atvers Dzūkijos regiono įvairūs lankytini objektai – sodybos, dvarai, ūkiai, muziejai ir kvies aplankyti, pamatyti, pramogauti ir i&scar...
Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu išrinkta nauja LKTA Taryba
2024 / 04 / 23

Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio...

Praėjusią savaitę įvyko pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo pristatytos 2023 metų LKTA veiklos ataskaita, LKTA finansinė ataskaita ir revizorės išvada. Taip pat buvo sprendžiami einamieji klausimai bei renkama nauja LKTA Taryba.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024
2024 / 04 / 22

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Žemės ūkio ministerija ir Turizmo rinkodaros asociacija kviečia Lietuvos kaimo turizmo sodybų šeimininkus dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse 2024.
2024 m. akcijos žemėlapis
2024 / 04 / 19

2024 m. akcijos žemėlapis

2024 metais akcijoje "Atviros dienos kaime" Lietuvoje dalyvauja beveik 100 ūkių ir sodybų, kurios pasiruošusios gegužės 17-19 dienomis priimti lankytojus! Kviečiame išsirinkti Jums įdomiausius pasiūlymus ir savaitgalį praleisti kaime!
Partneriai