(0)
2024 / 05 / 24

Regioninio kultūros paveldo viešinimas per interaktyvias veiklas

CORDIALIS projektas eina į pabaigą

Visa CORDIALIS projekto metu parengta medžiaga yra paskelbta svetainėje www.cordialiserasmus.eu, kuria jau naudojasi dėstytojai, studentai, amatininkai, kultūros tarpininkai bei rodo puikius rezultatus.

Projekto baigiamsis renginys įvyko gegužės 8 d. Kaune, Lietuvoje. Renginį suorganizavo Lietuvos kaimo turismo asociacija, jame dalyvavo visi partneriai ir atstovai iš įvairių Europos šalių.

Renginio metu dalyviai dalijosi patirtimi naudojant sukurtą mokomąją medžiagą, populiarinant vietos kultūros paveldą ir amatus.

Labai įdomi buvo Lietuvos kaimo turizmo amatininkų, kūrėjų ir verslininkų gaminių mugė.

Taip pat išgirdome apie šiaudinių sodų rišimo amatą bei turėjome galimybę šį amatą išbandyti savo rankomis.

 

Trečioji projekto CORDIALIS dalis buvo skirta socialinių sąveikų, vykstančių diskusijoje apie Europos kultūros paveldą, stebėjimo ir analizės metodo sukūrimui.

Ankstesniuose projekto etapuose surinkome vaizdo įrašus, kurių metu išbandėme įvairias veiklas su skirtingomis auditorijomis. Išnagrinėjome šiuos vaizdo įrašus, kad geriau suprastume veiksnius, skatinančius interaktyvumą ir dalyvių įsitraukimą bendravimo metu tiek virtualiai, tiek gyvai. Šis savęs vertinimo ir mokymo metodas leis įvairioms institucijoms geriau suprasti sąveikos dinamiką ir skatinti kultūrinius mainus tikslinės auditorijos atžvilgiu.

 

Ketvirtoji projekto dalis skirta rezultatų platinimui per:

- svetainę, iš kurios galima atsisiųsti visus produktus;

- vaizdo įrašus – instrukcijas ir podcastus, kurie padės suprasti kaip geriausiai naudoti produktus;

- Youtube vaizdo įrašų grojaraščius;

- kursus profesionalams.

Visi mokomieji ištekliai prieinami penkiomis kalbomis: anglų, prancūzų, suomių, lietuvių ir italų.

 

CORDIALIS gyvuos ir pasibaigus projektui

Nors projektas eina į pabaigą, bet jo kūrėjai niekur nedingsta. Toliau dalinsimės informacija CORDIALIS Facebook profilyje, tad būtinai sekite jį.

Taip pat visuomet galite susisiekti su mumis šiais kontaktias:

[email protected], [email protected] arba kontaktais esančiais svetainėje kontaktų skiltyje: www.cordialiserasmus.eu/contacts/.

 

 

CORDIALIS projektas eina į pabaigą
2024 / 06 / 19

CORDIALIS projektas eina į pabaigą

Jau kelis metus dirbame prie Erasmus+ projekto CORDIALIS. Tie, kurie susipažino su projektu nuo jo pradžios, žino mūsų išsikeltus tikslus, tačiau, daugelis apie CORDIAL išgirsta tik pasiekus galutinius rezultatus, todėl norime trumpai ir konkrečiai supažindinti su šiuo projektu, kad galėtumėte kuo efektyviau pasinaudoti su...
2024 m. akcijos "Atviros dienos kaime" rezultatai
2024 / 05 / 30

2024 m. akcijos "Atviros dienos kaime" rezultatai

„Atviros dienos kaime“ buvo surengtos jau aštuntą kartą iš eilės! Šiais metais, gegužės 17-19 dienomis, visi norintys praleisti nepamirštamą laiką kaime buvo kviečiami aplankyti įvairias vietas visoje Lietuvoje.
Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva
2024 / 05 / 10

Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva

Iniciatyva „Atviros dienos kaime“ šiemet vyks gegužės 17–19 dienomis, kuri kviečia lankytojus pažinti skirtinguose Lietuvos regionuose esančius ūkius, sodybas, bendruomenių namus, muziejus, dvarus ir kitus lankytinus objektus. Šiemet Mažosios Lietuvos etnografiniame regione Jūsų laukia du dalyviai, susipažinkite.
Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį
2024 / 05 / 10

Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį

Gegužės 8 d. praūžė pirmoji "Kūrybos ir amatų konferencija“ Kaune - projekto CORDIALIS baigiamasis renginys.
Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija
2024 / 05 / 06

Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija

Gegužės 17–19 dienomis prasidės jau aštuntą kartą iš eilės organizuojamas renginys „Atviros dienos kaime“, pritraukiantis lankytojų dėmesį ir kviečiantis pažinti skirtingas, unikalias ir įdomias sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus objektus visoje Lietuvoje. Jeigu renginio dienomis būsit...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“
2024 / 05 / 03

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“

Gegužės 2 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių bei fotografų susipažino su 6 išskirtiniais objektais Alytaus, Trakų ir Varėnos rajonuose.
Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija
2024 / 05 / 02

Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija

Jau gegužės 17 dieną prasidės aštuntąjį kartą organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, kuri buria turistus aplankyti sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus visoje Lietuvoje, šiame straipsnyje pateikiami Suvalkijos lankytini objektai!
Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija
2024 / 04 / 25

Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija

Gegužės 17 dieną prasidės jau aštuntus metus iš eilės organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, tad kviečiame praleisti įsimintiną savaitgalį kaime! Lankytojams savo duris atvers Dzūkijos regiono įvairūs lankytini objektai – sodybos, dvarai, ūkiai, muziejai ir kvies aplankyti, pamatyti, pramogauti ir i&scar...
Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu išrinkta nauja LKTA Taryba
2024 / 04 / 23

Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio...

Praėjusią savaitę įvyko pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo pristatytos 2023 metų LKTA veiklos ataskaita, LKTA finansinė ataskaita ir revizorės išvada. Taip pat buvo sprendžiami einamieji klausimai bei renkama nauja LKTA Taryba.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024
2024 / 04 / 22

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Žemės ūkio ministerija ir Turizmo rinkodaros asociacija kviečia Lietuvos kaimo turizmo sodybų šeimininkus dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse 2024.
Partneriai