Asociacijos naujienos

2019-01-29

Didelio pasisekimo sulaukusi akcija „Atviros dienos kaime“ šiemet įvyks vėl!


Du metus iš eilės vykusi akcija pritraukia vis daugiau dalyvių ir lankytojų, tikimės, kad trečias kartas bus dar sėkmingesnis ir „Atviros dienos kaime“ taps dar lankomesnės. Šiemet „Atviros dienos kaime“ vyks 2019 m. gegužės 3-5 dienomis Latvijoje, o gegužės 10-12 dienomis Lietuvoje. Tokiu būdu galėsite aplankyti ne tik savąjį kraštą, bet ir kaimyninę šalį.

2018 metais, Latvijos ir Lietuvos kaimus aplankė net virš 8000 žmonių, o lankomų objektų buvo virš 200! Ši akcija skirta visiems, kurie nori pamatyti kaimo gyvenimą iš arčiau, susipažinti su lietuviškomis tradicijomis, paveldu, pabūti gamtoje. Lankytojai galės ne tik atsipalaiduoti nuo miesto triukšmo ir kamščių, bet ir dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ar degustacijose.

Visus ūkius, sodybas, bendruomenes, įdomių edukacijų ir degustacijų rengėjus skatiname ir kviečiame registruotis, skleisti žinią kaimynams ir drauge surinkti kuo didesnį skaičių dalyvaujančių šioje akcijoje Lietuvoje. Nepraleiskite progos - registruokitės, būkite pastebėti žiniasklaidos, pamilti naujų lankytojų ir pakliūkite nemokamai į šių metų „Atviros dienos kaime“ akcijos žemėlapį!

Registracija vyksta iki KOVO 1 DIENOS! Registruotis galite ČIA

Dvejojate ar turite klausimų? Susisiekite su Kotryna tel. nr. +370 635 57154

Daugiau informacijos apie akciją "Atviros dienos kaime" rasite ČIA

Specialūs pasiūlymai

Survilų sodyba

Jonavos rajonas

Sodyba „Namelis dviems“

Panevėžio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

liko: 4 d. 3 val. 48 min.

Sodyba „Svajonių Dvaras“

Anykščių rajonas

liko: 2 d. 3 val. 48 min.