Asociacijos naujienos

2019-01-02

STORIE projektas – kurkime konkurencingesnį kaimo turizmo verslą


Erasmus+ STORIE (2018-2020) projekto tikslas padėti kaimo turizmo sodybų šeimininkams ir dirbantiems kaimo turizmo sektoriuje tobulėti ir įgyti naujų žinių rinkodaros srityje. Projekto metu bus sukurta internetinė mokymosi programa ir gairių rinkinys, kurios padės mažoms kaimo verslo kompanijoms pagerinti įgūdžius, bei padės suvokti kaip kurti turizmo produktą, pagrįstą nematerialiu kultūros paveldu.

Projekto partneriai – 7 organizacijos iš 5 Europos šalių – Kroatijos, Kipro, Vengrijos, Lietuvos ir Ispanijos. Projekto partneriai jau daugelį metų dirba kaimo turizmo, mokymų, konsultavimo, tyrimų ir asociacijų veiklose.

Kodėl šis projektas svarbus?

Kaimo turizmas kasmet sukuria apie 1 milijoną tiesioginių ir netiesioginių darbo vietų Europoje. Turizmo sektoriui tai turi didžiulę įtaką: kaimo turizmas sprendžia kaimo gyventojų mažėjimo problemas, skatina aplinkos išsaugojimą, padeda puoselėti tradicijas, tai yra puiki kultūros paveldo išsaugojimo ir propagavimo priemonė.

Tačiau, ne paslaptis, kad mažiems kaimo verslininkams vis dar reikia tobulinti savo įgūdžius rinkodaros srityje, stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą ir išmokti panaudoti vertingus bei unikalius regionų išteklius, kurie gali padėti sukurti kokybišką produktą. Šiomis dienomis turistai ieško unikalių patirčių, todėl norime, kad kuo daugiau smulkių kaimo verslininkų tokias paslaugas mokėtų sukurti ir patraukliai pateikti klientams.

Prisijunkite prie mūsų tyrimo

Projektą pradedame tyrimu, kurio tikslas nustatyti kaimo verslininkų mokymosi poreikius. Mes siekiame suprasti kaimo turizmo paslaugų teikėjų turimus įgūdžius ir interesus, ko jie norėtų išmokti ateityje. Tikimės, kad gauti rezultatai padės padidinti projekto programos efektyvumą.

Visus maloniai kviečiame prisijungti prie šio tyrimo. Kuo daugiau nuomonių gausime, tuo naudingesnę mokymosi priemonę sukursime ateityje.

Norėdami užpildyti apklausos anketą, paspauskite ČIA.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU APIE PROJEKTĄ?

Sekite projekto puslapį Facebook‘e arba susisiekite su Kotryna Kabašinskaite tel. nr. +370 635 57154

Projekto partneriai

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Specialūs pasiūlymai

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba „Tėviškė“

Lazdijų rajonas

Sodyba „Nieda“

Lazdijų rajonas

Paskutinė minutė

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

liko: 3 d. 20 val. 42 min.

Sodyba „Čičiriai“

Zarasų rajonas

liko: 20 val. 42 min.