Asociacijos naujienos

2019-01-02

STORIE projektas – kaimo turizmo verslo konkurencingumo skatinimas


Erasmus+ programos projekto STORIE (2018-2020) tikslas - padėti kaimo turizmo sodybų šeimininkams ir smulkiems paslaugų teikėjams kaime tobulėti bei įgyti naujų žinių rinkodaros srityje. Projekto metu bus sukurta internetinė mokymosi programa ir pateiktos rekomendacijos, kurios padės mažoms kaimo įmonėms pagerinti įgūdžius bei gebėjimus, reikalingus kuriant naujus kaimo turizmo produktus ir įtraukiant  juos nematerialų kultūros paveldą.

Projekto partneriai – 7 organizacijos iš 5 Europos šalių – Kroatijos, Kipro, Vengrijos, Lietuvos ir Ispanijos. Projekto partneriai turi pakankamai patirties kaimo turizmo, mokymų, konsultavimo, tyrimų organizavimo srityse.

Kodėl to reikia?

 

Kaimo turizmo sektorius kasmet sukuria apie 1 milijoną tiesioginių ir netiesioginių darbo vietų Europoje. Ko pasėkoje dalinai sprendžiamos gyventojų mažėjimo kaimo teritorijose problemos, skatinamas aplinkos išsaugojimas ir gerinimas. O kai kurie kaimo turizmo siūlomi produktai apima tradicijų puoselėjimą bei kultūros paveldo išsaugojimą.  

Tačiau ne paslaptis, kad smulkiems kaimo verslininkams vis dar reikia tobulinti savo įgūdžius rinkodaros srityje, stiprinti bendradarbiavimą su kitais paslaugų tiekėjais, pažinti ir tinkamai išnaudoti savo regionuose esančius išteklius, kurių pagalba turistams galės pasiūlyti kokybiškas paslaugas bei unikalias patirtis siūlančius produktus.


Apie mūsų apklausą

Projektas pradedamas apklausa, kurios tikslas nustatyti smulkių kaimo verslininkų norą mokintis ir poreikį tobulėti. Sužinojus kaimo turizmo paslaugų teikėjų turimus įgūdžius ir interesus, galėsime labiau jiems pritaikyti mokymosi programą, o projekto rezultatai tikėkimės bus žymiai efektyvesni.

 

Visus maloniai kviečiame prisijungti prie šio tyrimo. Kuo daugiau nuomonių gausime, tuo naudingesnę mokymosi priemonę sukursime ateityje.

Norėdami užpildyti apklausos anketą, paspauskite ČIA.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU APIE PROJEKTĄ?

Sekite projekto puslapį Facebook‘e arba susisiekite su Kotryna Kabašinskaite tel. nr. +370 635 57154

Projekto partneriai

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Namelis dviems“

Panevėžio rajonas

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

Paskutinė minutė

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

liko: 3 d. 20 val. 40 min.

Sodyba „Vilaitė“

Prienų rajonas

liko: 5 d. 20 val. 40 min.