Asociacijos naujienos

2018-12-14

Padėkite išrinkti 2018 m. turizmo sėkmingiausius


Jau penktus metus iš eilės sausio mėnesį parodos "Adventur 2019" metu bus paskelbti metų "Turizmo sėkmingiausieji". Tai tie, kurie šiemet stebino, pas kuriuos plūdo turistai ir kurie buvo patys ryškiausi šioje srityje.

Nugalėtojai renkami viešu balsavimu, kurį šiandien Valstybinis turizmo departamentas paskelbė pradėtu.

Labai džiaugiamės, kad sėkmingiausiu 2018 metų kaimo turizmo paslaugų teikėju buvo nominuoti du mūsų nariai:

Kaimo turizmo sodyba "Gervių giesmė":

Kaimo turizmo sodyba „Gervių giesmė“ įsikūrusi laukinės gamtos ir miško apsuptyje, netoli Novaraisčio ornitologinio draustinio, kurio pelkėse peri ir gyvena šimtai gervių. Jų klegesį galima išgirsti kiekvieną rytą ir vakarą, kai jos klykaudamos praskrenda virš sodybos ir grįžta atgal. Pagrindinė šios sodybos misija – tradicijų pritaikymas vystant ramaus ir pažintinio kaimo turizmo produktą. 

Kaimo turizmo sodyba "Pas Vytą":

Lazdijų rajone esanti kaimo turizmo sodyba „Pas Vytą“ puoselėja Dzūkijos kulinarinį paveldą. Tai puiki vieta prie Galsto ežero ramiam ir rekreaciniam poilsiui. Važiuojant nuo kaimo sodybos link, atrodo, lyg jotum Sacharos smėlio kalvom ir galiausiai pasiektum išganingą ežero oazę.

Balsavimas vyksta internetu www.turizmosekmingiausieji.lt iki 2018-12-30. Tam, kad Jūsų balsas būtų užskaitytas, reikia balsuoti už visas 10 kategorijų (kitose kategorijose galima spausti "Nežinau").

Palaikykime savus ir padėkime išrinkti turizmo sėkmingiausius!

Specialūs pasiūlymai
Paskutinė minutė

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

liko: 4 d. 23 val. 17 min.

Sodyba „Vilaitė“

Prienų rajonas

liko: 6 d. 23 val. 17 min.