Asociacijos naujienos

2018-02-20

Akcijoje „Atviros dienos kaime“ žmonės galės apsilankyti du savaitgalius


Praeitais metais paskutinįjį gegužės savaitgalį kvietėme sodybas ir ūkius atverti kiemo vartus lankytojams. Virš 170 ūkių ir sodybų Lietuvoje ir Latvijoje sukvietė beveik 5000 žmonių, savo įdomiais užsiėmimais sukūrė nuostabią atmosferą ir atsiminimus visam gyvenimui. Retai kada užmiesčiuose galima pamatyti tiek daug žmonių, tiek daug besišypsančių veidų ir garsaus vaikų juoko.

Sulaukę sėkmės, šiais metais kartojame akciją ir norime ją paversti gražia kasmetine tradicija. Tik šiemet įvedame šiek tiek pokyčių! Akcija vyks skirtingomis datomis 2018 m. gegužės 4 – 5 dienomis Latvijoje, o ateinantį savaitgalį, gegužės 11 – 13 dienomis Lietuvoje. Taip bus suteikta galimybė lankytojams pasisvečiuoti ne tik gimtosios šalies sodybose ir ūkiuose, bet ir pas kaimynus.

Todėl dabar labai norime paskatinti visus ūkius, sodybas, įdomių edukacijų ir degustacijų rengėjus registruotis, skleisti žinią draugams, burtis su jais drauge ir surinkti kuo didesnį skaičių dalyvaujančių šioje akcijoje Lietuvoje. Nepraleiskite progos - registruokitės, būkite pastebėti, pamilti naujų lankytojų ir pakliūkite nemokamai į šių metų „Atviros dienos kaime“ akcijos žemėlapį!

Registracijos data sutrumpinta! Registracija vyksta tik iki KOVO 3 DIENOS!

Registruotis galite ČIA.

Kyla klausimų? Susisiekite su mumis el. p. komunikacija@atostogoskaime.lt arba tel. nr. +370 635 57154

Specialūs pasiūlymai

Akcijos "Atviros dienos kaime" dalyvis Survilų sodyba

Jonavos rajonas

„Švento sodyba“

Zarasų rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba "Čičiriai"

Zarasų rajonas

liko: 19 val. 5 min.

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

liko: 2 d. 19 val. 5 min.