Asociacijos naujienos

2018-01-10

Kviečiame Jus dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime"


2018 m. gegužės 11 - 13 d. sodybos ir ūkiai visoje Lietuvoje ir Latvijoje trims dienoms atvers savo kiemų vartus lankytojams, siūlydami įsigyti jų produktų ar paslaugų ypatingomis kainomis!

Akcijos tikslas – populiarinti kaime teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus. Ūkių ir sodybų šeimininkai kvies miestiečius praleisti savaitgalį kaime ir susipažinti su gyvenimo jame įdomybėmis. Ši akcija organizuojama jau antrą kartą - praeitais metais abejose šalyse dalyvavo 190 ūkių ir sodybų, jas aplankė beveik 5000 lankytojų.

Turite kaimo turizmo sodybą ar lankomą ūkį ir norite pagausinti savo svečių gretas? Kviečiame Jus tapti akcijos dalyviu!

Prašome suformuluoti trumpą, patrauklų savo sodybos ar ūkio pasiūlymą 1, 2 ar 3 dienoms. Įdomiai aprašykite pramogas, nurodykite nuolaidas, kurias gaus lankytojai, ir laiką, kada vyks suplanuoti užsiėmimai. O gal lankytojams pasiūlysite savo pagamintų ar užaugintų produktų? Trumpai aprašykite juos. 

Praeitų metų sodybų ir ūkių pasiūlymų lankytojams pavyzdžius galite peržiūrėti ČIA!

Suplanuokite laiką, kada norite priimti svečius. Tai gali būti nuo kelių valandų iki visų trijų dienų. Akcijos organizatorių siūlomas lankymo laikas kasdien 10:00 – 18:00 val.

Nurodykite mobilaus Tel. Nr., kad lankytojai galėtų Jums paskambinti ir suderinti atvykimo laiką (tel. Nr. bus skelbiamas akcijos programoje).

REGISTRACIJA

Registruokitės iki 2018 m. balandžio 1d.

Kyla klausimų? Susisiekite su mumis el. p. komunikacija@atostogoskaime.lt arba tel. nr. +370 635 57154

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 

 

 

 

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

Vilijos Čepulienės sodyba

Utenos rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Medžiotojų sostinė“

Kėdainių rajonas

liko: 3 d. 3 val. 9 min.

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

liko: 2 d. 3 val. 9 min.