Asociacijos naujienos

2017-12-22

„Atviros dienos kaime“ akcija gavo „Turizmo Sėkmingiausieji 2017“ nominaciją


Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiandien Valstybinis turizmo departamentas "Turizmo Sėkmingiausieji 2017" renginyje nominavo LKTA organizuotą akciją "Atviros dienos kaime", kaip sėkmingiausią 2017 emtų turizmo iniciatyvą.

„Atviros dienos kaime“ tai pirmą kartą šiais metais suorganizuota akcija, kuomet paskutinį gegužės savaitgalį Lietuvoje ir Latvijoje kiekvienas galėjo aplankyti daugiau kaip 190 ūkių ir sodybų. Lietuvoje akcijos dienomis daugiau nei 1750 miestiečių, pabėgusių nuo miesto šurmulio grožėjosi bundančia gamta, ūkiuose esančiais gyvūnais, lepinosi šiltu pavasarišku oru ir svetingu šeimininkų bendravimu. Ši akcija paskatino kaimo turizmo paslaugų teikėjus, ūkininkus, bendruomenes ir amatininkus užmegzti šiltus kontaktus su naujais vartotojais.

Gavę šią nominaciją dabar Lietuvos kaimo turizmo asociacija siekia ir laimėjimo, kurį išrinks visuomenė. Mėnesį laiko, iki parodos „Adventur 2018“ visi nominantai rinks žmonių balsus internetinėje erdvėje. Asociacija kausis su dar dviem sėkmingomis iniciatyvomis dėl pačių sėkmingiausiųjų vardo.

Nuo šiandien iki 2018 m. sausio 26 d. mes labai lauksime kiekvieno iš Jūsų palaikymo ir balsų. Jau dabar galite savo simpatijas skirti „Atviros dienos kaime“ akcijai paspaudę apačioje nuorodą ir suradę mus sėkmingiausios turizmo iniciatyvos kategorijoje.

Nuoroda balsavimui - http://turizmo-sekmingiausieji.lt/

 

 

Specialūs pasiūlymai
Paskutinė minutė

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

liko: 6 d. 22 val. 13 min.

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

liko: 1 d. 22 val. 13 min.