(0)

Vaikų kambarys

Kaina
Nuo 100 €
Trukmė
2,5 val. Šventės pratęsimas - 20 min.
Papildoma informacija
Kainos nurodytos be PVM, be baseino paslaugų. Papildomo laiko kaina - 20 €.

Šiandieninės tėvelių atžalos - itin judrūs, žingeidūs, smalsūs ir labai trokštantys įvairiausių potyrių vaikai. Sodybos ,,Po ąžuolais“ šeimininkai pasirūpino įnoringų mažųjų poilsiu ir pramogomis - įrengė trijų kambarių erdvę vaikams miško tematika. Čia ir patys mažiausieji, ir mokyklinukai kviečiami švęsti savo gimtadienius; grupės, klasės turės galimybę smagiai užbaigti mokslo metus ar surengti žaismingą kolektyvo šventę.

Žaidimų kambaryje Jūsų padūkėliams siūlome panardyti kamuoliukų baseine, ugdyti ištvermę kopiant laipiojimo siena, rinktis interaktvyų žaidimą ,,Xbox‘‘, sulošti stalo futbolą ar tiesiog tingiai padrybsoti hamake ir pabendrauti su nykštukais Miškinukais, jei įžengiant į medžių paunksmę dar nespėjo su jais pasilabinti. Net patį nedrąsiausią vaikelį pralinksmins ryškios, žaismingos spalvos ir netikėti interjero sprendimai! Apie viską čia pagalvota: galimų veiklų gausą, jaukumą, smagumą ir vaikų saugumą.

Koks gimtadienis ar kita šventė be vaišių?

Nuotaikingame vaišių kambaryje susėdę ant spalvingų kėdučių, mažieji gali paskanauti keptomis bulvytėmis bei kitomis vaikų pamėgtomis užkandėlėmis ir... plepėti, krykštauti, juokauti arba ramiai apžiūrinėti inkilėlius. Juose dega švieselės - turbūt ir paukštukai švenčia kieno nors gimtadienį!

Partneriai