(0)

Žibutės pievų ūkis

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Mes - Darius ir Jolanta, Ukmergės rajone Vidiškių sen. įkūrėme savo nedidelį ūkį. Kol kas dar tik žengiame pirmuosius žingsnius. Labai mylime gamtą, todėl be galo džiaugiamės, kad galime kurti savo ūkį ir veiklą nuostabiame Lietuvos kampelyje, kurį pavadinome „Žibutės pievų ūkiu“. Tikrai nesame tradiciniai ūkininkai ir neplanuojame tokiais būti. Mūsų noras ir siekis - dalintis gamtos ir kaimo gyvenimo teikiamais džiaugsmais su kitais. Kol kas mūsų ūkyje tik miško trobelė, šešios avytės ir triušiai. Bet jau turime ką Jums pasiūlyti. Organizuojame pažintinius 8, 10, 15, 25 km žygius, kurių metu aplankome lankytinus objektus. Po žygio galime pasiūlyti poilsį mūsų ūkio teritorijoje. Esame kūrybiški ir patriotiški (psichologė ir Šaulys), todėl siūlome ne tik pasimėgauti gamtos ir gyvūnų draugija, bet galime pasiūlyti įvairias edukacijas, netradicines pamokas, šventes gamtoje.

Akcijos pasiūlymas

Akcijos dienomis laukiame Jūsų Žibutės pievų ūkyje Ukmergės rajone Vidiškių seniūnijos Mūšios vs. Čia Jūsų lauks ūkio šeimininkai ir jų auginami gyvūnai. Jei bus palankios oro sąlygos (t.y. nelis lietus) mes Jums siūlome:
Gegužės 19 d. (penktadienį) - iškylaukime gamtoje! nuo 16 val. lauksime Jūsų trumpam (5km) pažintiniam žygiui trijų upių slėniuose. Po žygio Jūsų lauks erdvė vakaro iškylai gamtoje - ūkio teritorijoje įrengsime zonas, kuriose galėsite iškylauti su šeima ir draugais, mėgaudamiesi ramiu pavasario vakaru, paukštelių giesmėmis bei ūkio gyvūnų draugija. Vaišės Jūsų atsivežtinės, o mes Jums pasiūlysime ūkio pievų žolelių arbatos ir deserto iš ūkyje užaugintų rabarbarų bei uogų.
Gegužės 20 d. (šeštadienį) - orientacinis išgyvenimo įgūdžių žygis (10km) su Šauliu Dariumi! Išmoksite orientuotis miškuose su kompasu ir žemėlapiu, statyti laikinas nakvynės vietas, kurti laužą be įprastų priemonių ir kitų būtinų išgyvenimui įgūdžių. Po žygio Jūsų lauks kareiviška košė, pasakojimai apie Vidiškių apylinkės partizanus. Norintys, galės likti nakvynei ūkio teritorijoje (turėti savo palapines).
Gegužės 21 d. (sekmadienį) - sąmoningumo ugdymo stovykla su psichologe Jolanta! Nedidelėje grupėje mokysimės pajusti čia ir dabar momentą, kurį mums leidžia pajausti gamta. Atliksime savęs pažinimo užduotis, pasimokysime meditacijos.
Apsilankymas akcijos dienomis NEMOKAMAS. Tik būtina išankstinė registracija. Norintys, galės su nuolaida įsigyti dovanų kuponą žygiui+edukacijai (5-6 asm. grupei), o po kiekvienos dienos, vienam iš apsilankiusių dovanosim žygį jam ir bičiulių būriui (iki 15 asm.) jam tinkamu metu metų bėgyje.
Labai kviečiame apsilankyti ir pajusti gamtą bei jos teikiamą naudą!

Išankstinė registracija telefonu +37065668650 būtina.

 

Partneriai