(0)

Sodyba „Šušvė“

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Sodybą „Šušvė“ įkūrėme nuostabiame ir ramiame gamtos kampelyje ant upės Šušvės kranto, šalia Plinkaigalio piliakalnio, Pašušvio kraštovaizdžio draustinyje. Mes laukiame ramaus poilsio mėgėjų, taip pat žmonių, kuriems nesvetimas aktyvus poilsis.

  • Siūlome žygius 1–3 dienų paruoštais maršrutais baidarėmis Šušvės upe, baidares nuomojame ir kelionėms kitomis Lietuvos upėmis.
  • Modernioje ir jaukioje sodyboje galite švęsti įvairias šventes, rengti seminarus, kaitintis pirtyje, karšto vandens kubile.

Šeimininkas-bitininkas, midaus – seniausio lietuviško tauriojo gėrimo – gamintojas, midininkas. Taigi, tęsdamas senąsias krašto tradicijas, panaudodamas mamos patirtį, savo žinias, įkūrė midaus daryklą "Šušvės midus". Midus - tai natūralios fermentacijos, nespirituotas alkoholinis gėrimas jau priešistoriniais laikais buvo žinomas ir geriamas įvairių švenčių ir apeigų metu.

  • Organizuojame pažintines midaus, medaus degustacijas. Jūs čia galėsite įsigyti įvairiausių bičių produktų, natūralaus vaško žvakių, 10 rūšių midaus. O svarbiausia čia rasite ramybę, laisvę ir poilsį, malonų bei kokybišką aptarnavimą.

Akcijos pasiūlymas

Sodyboje gegužės 19 d. 12 val. lankytojai kviečiami atrasti ir pažinti midaus paslaptis dalyvaujant degustacinėje - edukacinėje programoje „Midaus upės tekėjo“. Bus galimybė įsigyti midaus, medaus ir kitų bičių produktų. Kaina 15 eur/asm. Reikalinga išankstinė registracija.

Išankstinė registracija telefonu +37068637987 būtina.

Partneriai