(0)

MB „Geologo kelionės“

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Pagrindinė mūsų veikla - ekskursijos, kelionės gamtoje automobiliais, autobusais, pėsčiomis, baidarėmis, laivu, kuriose supažindiname plačiąją visuomenę su geologijos mokslu, jo paskirtimi, gamtine mūsų krašto istorija.
Mokykloms siūlome edukacijas per Kultūros paso platformą.

Akcijos pasiūlymas

Rugsėjo 3 d. nuo 18 val. lauksime jūsų Geologo kelionių muziejuke, kur bus galima apžiūrėti uolienų ekspoziciją ir pasiklausyti daug įdomių dalykų. NEMOKAMAI.
Rugsėjo 4 ir 5 dienomis 10 val. kviečiame į nepakartojamą kruizą po ežerus. Ignalinos kraštas išskirtinis savo ežerynu. Ne vienas esame čia buvę, ne vienas stovyklavę, todėl tikrai bus įdomu sužinoti, kaip gamta sukūrė tokią neaprėpiamą gausybę ežerų. Visi jie tarsi susiję į melsvą perlų vėrinį, o jų krantai, sąsmaukos, pusiasaliai ir salos klaidina begaliniame labirinte. Šį kartą lankysime juos keliaudami Ežerų pramogų laivu „Laumė“. Susipažinsime su unikaliu paskutiniojo apledėjimo pakraščiu, aptarsime Aukštaitijos ežerų raidą, pelkes, aplinkui supustytas kopas. Pasikalbėsime kokios nuosėdos klostosi ežeruose bei kokią gamtos istoriją jos slepia. Suprasime, kodėl čia taip patogu buvo įsikurti galingiems valdovams, užsuksime į etnografinį Salų kaimą. Ekskursijos pabaigą vainikuos Geologo kelionių uolienų ekspozicija Palūšėje.
TRUKMĖ - ~8 val (+/- 1 val.). PLAUKSIME: Lūšių, Šakarvų, Asalnų, Linkmenų ežerais ir grožėsimės jų rudeniniu kraštovaizdžiu. LANKYSIME: Palūšę, Šakarvų tiltą, Salų kaimą, Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Meironių stovyklavietę, Palūšės gamtos tako apžvalgos kalną, Geologo kelionių uolienų ekspoziciją.
MAISTAS: Viename iš sustojimų vaišinsimės žuviene bei išrūkyta žuvimi.
AKCIJOS METU KRUIZO KAINA: - 75 Eur/asm. (vietoje 89 Eur). Į kainą įeina:
1. Administracinės ir organizacijos išlaidos
2. Laivo nuoma
3. Kapitono darbo laikas
4. Kelionių vadovo - geologo pasakojimai
5. Vaišės
6. Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

Išankstinė registracija telefonu +37065616099 būtina, nes vietų skaičius ribotas.

 

Partneriai