(0)

In and Co

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

IN and Co - tai jaukūs ir šilti rankų darbo gaminiai kasdienai ir šventei. Gaminame išskirtinius rankų darbo suvenyrus, mielas dovanas, unikalius papuošalus, edukacines priemones, žaislus ir kitus vienetinius daiktus, kurie atitiktų ir net pranoktų klientų pageidavimus. Savo veikla siekiame, kad rankdarbiai būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs bei tvarūs.

Dažnai kuriame teminius rankdarbius, kurie džiugina įvairiomis progomis: gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įkurtuvių, Kalėdų, Velykų ir t.t. Nuo 2018 m. savo veiklą papildėme nauja paslauga – edukacinėmis programomis vaikų ir mokinių grupėms, šeimoms. Šių programų metu dalyvius mokome rankdarbių paslapčių, taip jiems perduodame žinias ir meilę šiam amatui.

Akcijos pasiūlymas

Šiais metais IN and Co kūribinėse dirbtuvėlėse lanytojams pasiūlysime rinktis net iš trijų edukacijų: padėkliukas puodeliui (3 Eur), sapnų gaudyklės gamyba (5 Eur) arba lankelis plaukams (7 Eur). Patiems mažiausiems lankytojams pasiūlysime nemokamai pasigaminti pakabukus-žmogeliukus.

Lankytojus pavaišinsime žolelių arbata ir naminiais saldumynais. Renginio metu bus galima įsigyti IN and Co rankų darbo gaminių su 10 proc. nuolaida.

Lankytojai laukiami gegužės 18 d.

Išankstinė registracija telefonu +37062834156 būtina.

Partneriai