(0)

Elnio sapnas

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2012 m.
Tapo LKTA nare: 2016 m.
20
Miegamų vietų
20
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
0 m
iki ežero
0 m
iki upės
0 m
iki tvenkinio
0 m
iki miško
30 km
iki miesto
4 km
iki stoties ar stotelės
3 km
iki maisto prekių parduotuvės
3 km
iki maitinimo įstaigos

Prie Plavio ežero poilsiautojams skirti trys septynviečiai namai (vienas iš jų medinis su 20 vietų sale šventėms). Kiekvienam namui skirtas atskiras lieptas, valtis, vaikų žaidimo aikštelė, pavėsinė, terasa, krepšinio lenta, šašlykinė.Visuose namuose yra po du WC, dušas, virtuvė su pilna įranga (indaplovė,skalbimo mašina) ir indais. Dviejuose namuose yra oro kondicionieriai.

Sodyboje šalia žvėryno (keturvietis) tiesiog iš miegamajo lovos galite stebėti besiganančius elnius, danielius ir muflonus. Esame šalia Dusetų miestelio ir legendinio Sartų ežero, kuris paskelbtas žvejų rojumi. Pas mus norintys ramiai pailsėti gali plaukioti valtimis ar vandens dviračiais, žvejoti ežere ir tvenkinyje, pasivaikščioti po miškelius, pasikaitinti pirtyje.

Mėgstantiems aktyvų poilsį galime pasiūlyti apsilankyti mūsų įkurtame žvėryne ir iš arti susipažinti su elniais, muflonais bei danieliais. Dusetose įkurta unikali dailės galerija, kurią verta aplankyti. Sartų regioninio parko direkcijoje moderniai įrengta ekspozicija. Yra galimybė organizuoti pažintines ekskursijas. Netoli sodybos teikiamos jodinėjimo žirgais, o ypač su vaikų mylimais poniukais, paslaugos.

Aukštaitijos baidarių centras siūlo vaizdingus ežerų ir upių maršrutus, iš netoliese esančio Kriaunų apžvalgos bokšto pamatysite įspūdingiausias Sartų ežero apylinkes. Verta aplankyti seniausią Europoje Stelmužės ažuolą bei šventą vietą.

Dusetų miestelyje veikia šeimos kepyklėlė, kur kasdien kepa šviežias bandeles, amatų centre galite išmokti medžio drožybos paslapčių, pas ūkininką nusipirkti šviežios Sartų lankų jautienos. Yra turgelis. Čia tikrai rasite ką veikti.

Maloniai laukiame jūsų atvykstant.