(0)

Vila ALKAS

Vila ALKAS
Papartynės g.3, Iciūnų k., Rokiškio r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Šeimininkai kalba
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2020 m.
Tapo LKTA nare: 2021 m.
12
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate

Čia, Iciūnų kaime esančioje unikalioje Lietuvos sodyboje, Jūs galite švęsti asmenines šventes, rengti vestuves, krikštynų pobūvius, įdomiai organizuoti šeimos poilsį, mokymus ir seminarus.

Norite teigiamų emocijų ir dvasinės atgaivos? Pageidaujate žmogaus ir gamtos harmonijos? Ilgitės nuostabaus ir nepakartojamo sąlyčio su unikalia aplinka?
Savo norus ir pomėgius Jūs galite įgyvendinti unikalioje Baltakių sodyboje. Restauruotoje sodyboje, kuri jau pradėjo devintąjį savo gyvavimo dešimtmetį, siekiama atkurti Šiaurės Rytų Aukštaitijos XX amžiaus pradžios medinę architektūrą. Tautiniais ornamentais išpuošti statiniai derinami su akmens statiniais ir akmens rieduliais.  Nesuklysime pasakę, kad čia – tikra „akmenų karalija“, apsupta miško prieglobsčio, čia – tyriausia oazė, teikianti harmonijos pojūtį.

Aštrių pojūčių mėgėjams sodybos šeimininkai sukūrė nuostabų akmenų labirintą, kurį sudaro net trylika skirtingų dangų. Čia sodybos lankytojams yra galimybė basomis kojomis pereiti kankorėžių, aštrių akmenukų, kaladėlių, smėlio, medžių žievės, samanų, net stiklo duženų dangą... Ištvermingiausieji ir atkakliausieji lankytojai akmenų labirinte patirs nuotykio jausmą: bus ir susikaupimo, ir baimės, ir netikėtumo akimirkų.

Mėgstantiems laisvalaikį praleisti jodinėjant, laukia gera žinia – sodyboje gyvena žirgai. O kur dar pavėsinės, jauki seklyčia, pirties malonumai, naktiniai pasivaikščiojimai po apylinkes, nakties poilsis antrajame sodybos pastato aukšte įrengtame viešbutyje, ar kiemo namukuose. Patalpos šildomos visus metus.

Partneriai