(0)

„Dvaro sodyba“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
900 - 1800 €
Visa sodyba
Specializacija
Kulinarinis paveldas
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Atskira patalpa seminarams
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Belaidis internetas
Pusryčių paslauga
Maitinimo paslauga
Biliardas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Turkiška pirtis
Sukūrinė vonia
Teritorijos apšvietimas
Restoranas
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2015 m.
Tapo LKTA nare: 2018 m.
30
Miegamų vietų
Iki 72
Vietų skaičius šventėms pastate

Sodybos kompleksą sudaro keletas pastatų, kurie suprojektuoti siekiant sukurti originalią ir unikalią erdvę šventėms, renginiams ir pramogoms. Dėl svečiams suteikiamų ypatingų komforto sąlygų mūsų sodyba įvertinta aukščiausiu - 5 gandrų - įvertinimu. Atskiri pastatai renginiams ir apgyvendinimui užtikrina patogias sąlygas šventėms, o pavargę svečiai gali ramiai ilsėtis viešbučio pastate. Nebijokite vasaros karščių -  salėse ir kambariuose veikia kondicionieriai, o kiemas įrengtas gražiame pušyne.

Sodyboje įrengta 14 kambarių, viso 50 patogių nakvynės vietų svečiams. Kambariai dideli, su visais patogumais, atskirais vonios kambariais. Jūsų ramiam poilsiui įrengėme dideles, dvigules lovas, paruošėme satino patalynę ir dienos šviesos nepraleidžiančias užuolaidas. Keturi kambariai turi savo lauko terasas.

Mūsų sodyba yra puikus pasirinkimas, jei norite maloniai nustebinti savo svečius gardžiu maistu. Sodybos personalas tikrai pasirūpins skanėstais, kuriuos įvertins kiekvienas gurmanas. Kartu su virtuvės profesionale - šefe Rita Višniakoviene – sukursime vaišių stalą, kuris maloniai nustebins ir pranoks lūkesčius. 

 

Partneriai