„Tarp liepų“

Ragaišių k., Debeikių sen., LT-29051 Anykščių r.


Tel. nr. +370 682 38142
Mob.. +370 686 89040
Siųsti užklausą
www.tarpliepu.lt

Miegamų vietų: 18

Vietų šventėms: 27

Vietų be nakvynės: 80

Numerių: 8

Apgyvendinamų pastatų: 2

Vieta: 15-30

Sodyba: 230-880


15 km

1,5 km

130 km

2,5 km

7 km

0,8 km

7,0 km

0,05 km

330 km

0,15 km
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Kaimo turizmo sodyba "Tarp liepų" - tai senų laikų dvasios ir komforto derinys.
Pagrindiniame senų laikų dvasios pastate poilsiautojams skirti keturi numeriai su 5 jaukiais kambariais (2+2)+ 3 + 3 + (4 + 2) su patogumais ir 14 + (2) miegamų vietų, renginiams skirta židinio - pokylių salė iki 35 asmenų grupei, didelė terasa aplink salę su lauko riedulių židiniu, minibaru, antro aukšto hole TV, pulo stalas, bibliotekėlė, šachmatai ir kiti stalo žaidimai. Ant 0,5 ha ploto tvenkinio kranto stovi medinis 9 žm.poilsiui skirtas pastatas. Čia 22 kv.m. svetainė, minivirtuvėlė, WC, du dušai, garinė pirtis, o antrame aukšte tys dviviečiai ir vienas trivietis miegamieji kambariai (max. 2 + 1, 2 + 2, 2 + 1, 2 + 2 + 1) su atskirais WC. Iš pastato nuostabus vaizdas į vandens telkinius ir prasidedantį Šventosios kraštovaizdžio draustinį, šalia pastato kubilas, pavėsinė su stacionariu griliumi. Pirmo tvenkinio viduryje sala su pavėsine. Sodyboje yra sporto aikštelės: papludimio tinklinio ir krepšinio/teniso, vaikų žaidimo aikštelė, pasivaikščioti po mišką galima neišeinant iš sodybai priklausančios teritorijos, įrengta mašinų stovėjimo aikštelė. Dviračių nuoma - norintiems aplankyti lankytinas vietas aplylinkėse. Prie trečio tvenkinio - laukinių žvėrių aptvarai, o už 800 m Šventosios ir Jaros upių santaka - tai pamėgti baidarininkų maršrutai. Baidarių nuoma - sodybos svečių žygiams upių maršrutais. Rekomenduojame pasirinkti Jaros ir Šventosios upėmis įvairius dienos, dviejų ar trijų dienų žygius pagal savo jėgas ir galimybes iki kraštovaizdžio draustinio ar nuo sodybos teritorijoje santakos, kur įrengta stovyklavietė, atostogaujantiems palapinėse, žemyn - Šventosios upės kraštovaizdžiu, praplaukiant nuostabias kilpas ir atodangas. Sodybos svečius maitina ir aptarnauja per pokylius mūsų rekomenduojama kavinė. Sodyboje atostogaujančioms grupėms taip pat organizuojamas maitinimas. Laukiame švarą, jaukumą ir šilumą vertinančių svečių visais metų laikais.

Pas mus puiki vieta įmonių renginiams, seminarams, mokymams ar konferencijoms.

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2003 m.
LKTA narys nuo: 2003 m.
Poilsio zonos teritorija: 13,2 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.642353° 25.26613°
 

Sodyba yra prie Anykščių - Svėdasų kelio. Sukti ties nuoroda "Mičionys 3 km" ir pavažiuoti apie 1,5 km.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Taikomos žiemos nuolaidos 03-04 mėn

Grupėms ar įmonėms dar yra galimybė rezervuoti renginiams sodybą ar atskirą namą. Užsakius visą sodybą parai arba pasirinktą namą dviem nakvynėm su maitinimu - taikomos žiemos nuolaidos.

Jei jūsų kultūringai kompanijai ieškote jaukios, švarios ir kultūringos aplinkos miškų ir upių apsuptyje - tai mūsų sodyba Jums. Nuo Vilniaus ir Kauno 125 km prie Jaros ir Šventosios santakos, gamtos apsuptyje rasite mus. Du pastatai svečių nakvynei bei salė renginiui, automobilių, sporto aikštelės, dvi pirtys, kubilas, šaudymas į taikinį arbaletu, laukinių žvėrių stebėjimas aptvaruose, šiltu metų laiku žygiai baidarėmis Šventosios ar Jaros upėmis - visą tai sodyboje, o 15 km iki Anykščių yra daugybė aktyvaus poilsio, kultūros, istorijos ir kitų lankytinų vietų. Įmonėms patogi vieta renginiams. Organizuojame grupėms maitinimą. Įmonėms išrašome PVM sąskaitas-faktūras.  Dar galime priimti užsakymus vasario - balandžio mėnesių savaitgaliams, o tiems, kas nori gero laiko vasarai - laikas rezervuoti dabar dar likusius vasaros savaitgalius. Daugiau informacijos: www.tarpliepu.lt

Atostogoms, ramiam poilsiui, ne švenčių dienomis, nuo sekmadienio 14 val iki penktadienio 11 val. ypač geros sąlygos.  Žiūrėti:  www.tarpliepu.lt/akcijos-ir-naujienos/akcija/ 

  Pas mus mėgstantiems gyventi kultūringai, visada šilta, jauku ir švaru. Kviečiame nepraleisti progos pabūti Šventosios kraštovaizdžio draustinio, puikios gamtos prieglobstyje, susipažinti su nuostabiu Anykščių kraštu. Ramiam poilsiui galima rezervuoti atskirus namus: keturių arba penkių kambarių.