„Antanėlio sapnas“

Vilkamušių k., Pabradės sen., Švenčionių r.


Tel. nr. +370 620 69588
Mob.. +370 612 88580
Siųsti užklausą
www.antanelio.lt

Miegamų vietų: 20

Vietų šventėms: 30

Vietų be nakvynės: 50

Numerių: 3

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 10-20

Sodyba: 200-600


6 km

2 km

60 km

6 km

6 km

0,02 km

2 km

0,00 km
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Gamtą tausojanti sodyba
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

  • Draudžiama atsivežti gyvūnus
  • Draudžiama rūkyti viduje
  • Dušas
  • Kita
  • Muzikos aparatūra
  • Tualetas
  • Vaizdo aparatūra
  • Židinys

Vos pusšimtis kilometrų nuo Vilniaus, ramiame Vilkamušių vienkiemyje, Švenčionių rajone įsikūrusi jauki sodyba prie upelio- "ANTANĖLIO SAPNAS". Čia - vaizdingoje Dubingos upelio slėnio kaimynystėje, kur autientiška kaimo aplinka susilieja su nuostabia gamta - puiki vieta pabėgti nuo kasdienybės šurmulio: praleisti atostogas ar laisvadienius,organizuoti šventes, susitikimus, pobūvius, švęsti gimtadienius. Sodyboje Jus pasitiks 3 puikiai įrengti mediniai nameliai su magišką atmosferą vakare sukuriančiais židiniais ir dengta lauko terasa. Taip pat Jūsų patogumui nameliuose įrengtos virtuvėlės, gerą nuotaiką užtikrins pirtis, 9 vietų kubilas ir, be abejo, maudynės gaiviame Dubingos upelyje.
Baidarių nuoma - galime pasiūlyti maršrutą Asveja - Antanėlio sapnas - Žeimena, aukščiausios kokybės inventorių bei malonų aptarnavimą.
Antanėlio sapnas - sodyba miške. Tai suteikia galimybę grybauti, uogauti, praleisti laiką natūralioje aplinkoje su žvėreliais, paukščiais, pajusti gyvosios gamtos energetiką.
Antanėlio sapnas ir žvejyba. Netoli esantys ežerai - Laumena, Rėdžia, Arinas suteiks galimybę mėgėjiškos žūklės fanams meškerioti.

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2007 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 0,7 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.0155574° 25.7121394°
 

Pagrindinė kryptis Vilnius - Pabradė - Molėtai

Traukiniu Vilnius- Pabradė atvykstate į Pabradę. Perėję Žeimenos upę, keliaujate iki Norfos parduotuvės. Toliau einate Molėtų keliu (173) iki Kabakėlio 4 km. Įėję į kaimą sukate pirmuoju keliuku į kairę- jokiu būdu nepereikite tilto - ir einate tiesiai, pagrindiniu keliuku iki sodybos 2 km. Artimesnis atvykimo kelias nurodytas žemėlapyje.

Autobusu Vilnius - Molėtai (per Pabradę) važiuojate iki sustojimo Purviniškės, Kabakėlio kaime. Išlipę iš autobuso, pereinate į kitą kelio pusę, ir grįžtate link Pabradės. Už 40m pasukate keliuku į dešinę ir einate tiesiai pagrindiniu keliuku iki sodybos 2 km.

Automobiliu Vilnius - Pabradė atvykstate į Pabradę. Ties NORFA sukate į kairę ir važiuojate Molėtų keliu 3km, pravažiuojate kelių išsiskyrimą ties ženklu "PADUBINGĖ", važiuojate toliau apie 200m ir sukate į kairę pirmu miško keliuku. Tada važiuojate žvyruotu miško keliu 3,5km iki sodybos Antanėlio sapnas.

 

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Užimtumo kalendorius