„Gilužio“ sodyba

Narušiškių kaimas, Molėtų raj.


Tel. nr. +370 687 70088
Mob.. +370 612 60081
Siųsti užklausą
www.giluziosodyba.lt

Miegamų vietų: 50

Vietų šventėms: 100

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 10

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 20-50

Sodyba: 800-1500


12 km

1 km

80 km

1 km

0,1 km

0,01 km

360 km

0,01 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje Molėtų rajone, prie Gilužio ežero.
Graži, tvarkinga aplinka, netoli ošiantis miškas atgaivins kiekvieną pavargusią sielą ir leis atgauti dvasios ramybę. Gamtos prieglobstyje galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdieninių rūpesčių ir turiningai praleisti laiką, neatsisakant aukšto lygio patogumų.

Jūsų laukia 70 žmonių talpinanti pokylių salė. Sodyboje yra 50 miegamų vietų, su vonios kambariais, kuriuose įrengti dušai, praustuvai, WC.

Čia visada būsite svetingai priimti ir maloniai aptarnauti!

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2009 m.
LKTA narys nuo: 2009 m.
Poilsio zonos teritorija: 5 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.2747908° 25.2920545°
 

Nuo Molėtų važiuoti Anykščių kryptimi (kelio nr. 119), 5-tame kilometre sukti į kairę Balninkų kryptimi ir važiuoti 7 km iki Girsteitiškių gyvenvietės, gyvenvietėje toliau sekite kaimo turizmo ženklus.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Kiti atsiliepimai:
Edita, 2010-05-06
Ten taip grazu, jauku reiketu kiekvienam apsilankyti ; ) O seimininkai tai jau pasaka !!!! Jeigu netikite aplankykite....
Diana ir Andrius, 2010-01-19
Dekui sodybos seimininkams uz puikiai organizuota dvieju dienu svente. Patiko, kad sodyba naujai ir skoningai irengta, nepagaileta lesu indams, patalynei ir visam kitam. P.S. Rekomenduojam visiems isbandyti pirtele.
Janė, 2009-12-28
Organizacija: namai
Pareigos: šeimininkė
Na, taip...visi tik gerus atsiliepimus rodo... O aš girdėjau, kad ne taip ten jau ir gerai...ta prasme, kad nurodyta kaina nelabai atitinka tikrovės... Naujiesiams metams tai kaina 350Lt, o vestuvėms 150Lt jau matosi, kad kažkas ne taip. Tad siūlau jauniesiams neapsigauti ir iki galo išsiaiškinti kas įeina į kainą...beje kitose sodybose galima būti kitą dieną iki popiečio, o čia po pietų čiuošt namo belieka...
ŠEIMININKAI, 2009-12-28
Organizacija: GILUŽIO SODYBA
Pareigos: ŠEIMININKAI
ATSAKYMAS PONIAI JANEI NUO ŠEIMININKŲ Kaip matote įdedame ir blogus komentarus(turbut piktų liežuvių parašytus arba taip vadinamų konkurentų). Visų pirma, prašome atidžiai perskaityti tekstą taip - Naujiesiems metams - 350 lt, bet čia dar su nuolaida ir be kita ko 2 paroms su maitinimu (tai yra 2 nakvynės), o vestuvėms gaunasi viena para (su nakvyne ir maistu) 150 lt ir be to Jaunavedžiams padarysime tokią šventę, kurią jie prisimins labai ilgai ir tik su šypsena veide,be to ar jūs pas mus lankėtės, kad sakote "belieka čiuošt po pietų" dar nebuvo tokio žmogaus kurį, jūsų nuomuone, mes tiesiog išgrūdom iš sodybos! O šiaip maloniai kviečiame pas mus pailsėti ar atšvęsti kokią šventę,o po to galėsite reikšti savo nuomuonę(aišku nuoširdžią, o ne konkurencijos ar kažkokių piktų gandų) ir mes tikrai ją parodysime! Gerų jums švenčių "Jane"
Audronė, 2009-11-11
Nepamirštamas savaitgalis. Gilužio sodyba apgaubta jaukumo vaivorykšte. Komfortas, šiluma, servisas. Šeimininkai superiniai. Tikrai žinau, kad laukiami būsime visada!!!!!!!!!!!!!
Viktorija, 2009-11-02
Buvom, matem, sventem - tikrai verta sodyba demesio, tiesiog viskas super,begalo jaukus ir prabangus miegamieji, erdvi pokyliu sale, pats sales paruosimas sventei, papuosimai ir serviravimas tikras menas...... graziai sutvarkyta aplinka :) Mano ivertinimas 10 + :)))))))) Na aisku ir ziauriai svetingi bei paslaugus seimininkai, kurie pasirupins jusu svente, ji tikrai bus neuzmirstama :)))))))))))))))))) REKOMENDUOJU APSILANKYTI.........
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Vestuvės gamtoje!!! Dar turime laisvų savaitgalių!

VESTUVES švęskite kitaip !!! Šalia namo esančios terasos šventinėje palapinėje-paviljone sukūrsime Jums įspūdingą šventę nenutolstant nuo gamtos. Profesionalių šefų pagaminta šventinė vakarienė ir pusryčiai,bei dėmesingas aptarnavimas nustebins Jūsų svečius!

 

 

Užimtumo kalendorius