Beržoro sodyba

Beržoro k., Platelių sen,. LT-90036 Plungės r.


Mob.. +370 688 31715
Siųsti užklausą
www.berzorosodyba.lt

Miegamų vietų: 20

Vietų šventėms: 25

Vietų be nakvynės: 30

Numerių: 6

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 8-15

Sodyba: 202-290


14 km

0,1 km

80 km

2 km

0,06 km
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Agroturizmas
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Jus kviečia kaimiška sodyba su etnografiniais elementais prie pat Beržoro ežero. Iki Platelių ežero 2 km.

Sodyboje yra vienas mūrinis ir du mediniai namai. Prie kiekvieno namo įrengtos lauko virtuvėlės ir poilsio zonos. Dvi pirtelės. Dėl savo dėkingos padėties sodyba tinkama tiek ramiam tiek ir aktyviam poilsiui, šeimos draugų susitikimams įvairioms progoms. Įrengti pesčiųjų takai bei dviračių takai aplink ežerą, jachtų noma, nardymo kursai Platelių ežere, valtys ir vandens dviračiai.

Apylinkėse daug lankytinų vietų: Šaltojo karo muziejus, Orvydų sodyba, Mosėdžio akmenų muziejus, didžiausias Lietuvoje Barstyčių akmuo ir t.t.

Poilsiautojai apgyvendinami:

  Mūriniame name yra du keturviečiai miegamieji ir vienas dvivietis (iki 10 žmonių). Taip pat yra virtuvė, svetainė su židiniu, salė, bariukas, šeimyninė pirtelė.

  Mediniame name - pirmame aukšte dvivietis kambarys su virtuve, o antrame aukšte su atskiru iejimu irengtas dvivietis kambarys ir sofa vaikeliui.

 Vasarnamyje įrengti apartamentai, antrajame aukšte yra miegamasis iki 4 asmenų, pirmame aukšte svetainėje yra išlankstoma sofa, židinys, mini-virtuvėlė, pirtis su baseinu.

 Visuose namuose yra TV, WC, dušas. Kiekvienas namas turi gražiai apželdintą teritoriją. Yra bendra sporto aikštelė - įrengtos krepšinio bei tinklinio aikštelės, yra vaikų žaidimo aikštelė. Taip pat šeimininkai leidžia pašerti triušiukus, pasiskinti sode braškių, serbentų, obuolių, kiekvieną ryta parsinešti iš darželio šviežių gėlių.
 
Pagal pageidavimą maistas sodyboje gaminamas iš ekologiškų čia pat auginamų daržovių.Yra poilsio aikštelė prie ežero esančiame pliaže. Yra 2 valtys, vandens dviratis ir jachta. Jei mėgstate žvejoti - sodybos šeimininkas padės susirasti jauką.
 
Visada laukiame Jūsų ir linkime gerai pailsėti!

Nelė ir Rimantas,

Tel. +370 688 31715

_____________________________________

Paveldo sodas:

Sodybos šeimininkė augina įvairias vaistažoles, daržo ir prieskoninių augalus, arbatžoles, kurios auga keli šimtai metrų nuo sodybos. Daržo augalų kolekcijose auginamos morkos, svogūnai, česnakai ir kt. Vaistažolių ir prieskoninių augalų asortimentas yra platus: paprastasis dašis, vaistinis šalavijas, radiola, stumbražolė, nasturtos, agurklė, katžolė ir kt. Šios sodybos šeimininkai vykdo edukacinę veiklą. Pagal tautines tradicijas, organizuojami mergvakariai ir pažintinė-edukacinė programėlė „Babūnės arbatos kelias“, kurios metu šeimininkė lankytojus priima apsirengusi tautiniais rūbais. Ji papasakoja apie arbatžoles, pasiūlo jų pasiskinti, patiems pasigaminti savo arbatą, įtraukia į žaidimus, mįsles.

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai, vokiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 1990 m.
LKTA narys nuo: 1998 m.
Poilsio zonos teritorija: 87 a

Svečiai priimami

Balandis, Gegužė, Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis, Spalis

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 56.0250150° 21.8216349°
 

Važiuojant iš Plungės į Mažeikius, sukti į kairę pagal nuorodą "Plateliai 11 km" ir važiuoti iki Beržoro kaimo - antra sodyba dešinėje pusėje. Prie sodybos reklama.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai