(0)
2020 / 10 / 19

Įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse"

Spalio 15 d. Širvintų rajone, Kernavėje įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse". Kartu LKTA nariai uždarė XXIII-iąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje.

Rytą pradėjome su Valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimu "VMI ir verslas. Atsakingas požiūris lemia rezultatą", po to sekė ŽŪM trumpas pristatymas tema "Verslo kūrimo ir plėtros galimybės kaime".

Dienai įpusėjus turėjome įdomius kontaktų mugės narys-nariui prisistatymus. Tikimės, jog dalinimasis gerąja patirtimi paskatins kolegas plačiau bendradarbiauti vieniems su kitais, bei į savo verslo galimybes žiūrėti dar kūrybiškiau.

 

Asmenybės tobulėjimo seminarų vedėja Dalia Ruplėnienė skaitė paskaitą "Sėkmingas kaimo turizmo verslo valdymas stresinėje aplinkoje. Renkuosi įtampą ar valdau situaciją?", kurios metu gauti patarimai turėtų padėti kaimo turizmo verslininkams susidoroti su stresinėmis situacijomis.

Toliau sekė etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso apdovanojimai, kuriuos įteikėme kartu su Etninės kultūros globos taryba. Džiaugiamės konkurso laureatais, kurie visi yra mūsų nariai! I-ąją vietą iškovojo sodyba “Pagulbis”, II-ąją – sodyba “Po Vienu Rūmu”, III-ąją vietą iškovojo sodyba “Pakalnė”. Kiti konkurso dalyviai gavo papildomas nominacijas, sveikiname visus!

Renginyje taip pat buvo skirta dėmesio nariams, kurie karantino metu suteikė pagalbą medikams. LKTA prezidentė Agnė Vaitkuvienė padėkojo bei įteikė apdovanojimus aktyviausiems asociacijos nariams.

Po oficialios dalies keliavome į praktinius seminarus, kurių metu mokėmės naujų receptų, aktyvių veiklų gamtoje bei sveikatinimo paslapčių. Labai tikimės, jog išbandytas naujoves LKTA nariai galės pritaikyti savo veikloje!

Vakarą pabaigėme su parodomąja pirties programa – edukacija, kurią pristatė sodybos „Raudonkalnis“ šeimininkė Daiva Veseckienė.

Labai džiugiu, jog į šiuos mūsų renginius susirenka gausus būrys nuostabių LKTA narių. Mūsų stiprybė - vienybėje!

Ačiū visiems pranešėjams, kurie skyrė laiko atvykti į renginį bei pasidalinti savo patirtimi su mumis!

Ir NUOŠIRDUS AČIŪ sodybai „Kernavės bajorynė“ bei jos šeimininkei už pagalbą organizuojant renginį!

 

Daugiau nuotraukų iš renginio mūsų Facebook paskyroje.

Projektui skirta 34 455,35 Eur dydžio parama, iš kurios Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos sudaro iki 29 287,05 Eur, t. y. 85 proc. sumos, ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšos sudaro iki 5 168,30 Eur, t. y. 15 proc. paramos sumos.

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas
2020 / 10 / 16

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas

Jau antrus metus iš eilės  Lietuvos kaimo turizmo asociacija drauge su Etninės kultūros globos taryba ir su  Žemės ūkio ministerija kvietė Lietuvos kaimo turizmo sodybų šeimininkus dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse.
"Atviros dienos kaime 2020" rezultatai
2020 / 09 / 22

"Atviros dienos kaime 2020" rezultatai

Šiais metais, kaip visada, akciją buvo planuojama organizuoti gegužės mėnesį. Buvome surinkę kaip niekad daug dalyvių (100), kurie norėjo atverti savo duris lankytojams. Tačiau dėl COVID renginį teko nukelti ir jis įvyko pirmąjį rugsėjo savaitgalį. Prie rudeninės akcijos prisijungė 81 dalyvis: 31 kaimo turizmo sodyba, 13 ūkių, 8 muziejai,...
Ar ūkininkai gali ir nori dirbti su verslo sektoriumi?
2020 / 09 / 11

Ar ūkininkai gali ir nori dirbti su verslo sektoriumi?

Lietuvos kaimo turizmo asociacija jau trečius metus vykdo Interreg programos projektą  Baltic Sea food. Šiame projekte mūsų misija yra skatinti vietinių produktų vartojimą ir gerinti visų šios grandies dalyvių kompetencijas. Grandinės dalyviai yra ūkininkai, smulkūs vietiniai maisto gamintojai, Horeca sektorius, kaimo turizmo ...
Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą
2020 / 09 / 07

Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą

Europos socialinis fondas Pranešimas spaudai 2020-09-07, Kaunas Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą Lietuvos kaimo turizmo Asociacija įgyvendina projektą Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto &b...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime“
2020 / 08 / 20

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime“

Rugpjūčio 18 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Virš 20 žurnalistų, kelionių organizatorių, nuomonės formuotojų bei fotografų aplankė 5 išskirtinius objektus Vilniaus, Molėtų bei Anykščių rajonuose.
Maisto produktų fotografavimas mobiliu telefonu
2020 / 07 / 23

Maisto produktų fotografavimas mobiliu telefonu

Liepos viduryje vykę mokymai su profesionalia fotografe Akvile Razauskiene buvo skirti ūkininkams, kurie nori patobulinti savo įgūdžius rinkodarinėje srityje.
Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos
2020 / 06 / 09

Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos

Kaip visuomet, akcija "Atviros dienos kaime" turėjo vykti gegužės mėnesį, bet dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos, renginį turėjome nukelti vėlesniam laikui. Informuojame, kad jau patvirtinome naujas datas! Renginys vyks šių metų RUGSĖJO 4-6 d.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti
2020 / 06 / 01

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija bei Žemės ūkio ministerija jau antrus metus kviečia kaimo turizmo sodybas dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse.
Pasėlių deklaravimas 2020 metais
2020 / 05 / 20

Pasėlių deklaravimas 2020 metais

Informuojame, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.
Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą
2020 / 05 / 18

Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą

Šie metai atnešė į mūsų gyvenimus bei veiklas daug pokyčių ir netradicinių sprendimų. Tad nenuostabu, kad ir vasaros pradžios šventę organizuojame kiek kitokią. 2020 m. LKTA sezono atidarymas būtų vykęs Trakų rajone. O dabar skelbiame, kad gegužės 21 d. (ketvirtadienį) sezono pradžios vakarėlis vyks tiesiog kiekvieno mūsų n...
Partneriai