(0)

Sodyba „Pakalnė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Apdovanojimai
2020 m. etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso III vietos laimėtoja
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Gamtą tausojanti sodyba
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Baidarės
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Balandis-Spalis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2014 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
12
Miegamų vietų
Iki 22
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki upės
4 km
iki miesto
3 km
iki stoties ar stotelės
85 km
iki oro uosto
12 km
iki maitinimo įstaigos
Sodyba įsikūrusi Rusnės saloje,ant Pakalnės upės kranto. Kaip ir dera senai žvejo sodybai nuo namo iki upės tik 30 metrų. Upe tik 2 kilometrai iki Kuršių marių. Greitaeigiu kateriu iš sodybos Nidą pasieksite per 40 minučių. Sodyba rekonstruota stengiantis kiek įmanoma išsaugoti šio krašto tradiciją ir pritaikyti šiuolaikinio žmogaus poreikiams.
Name 4 miegamieji kambariai, veranda, virtuvė, kurioje svečiai gali ruoštis maistą. Atvira lauko veranda - puiki vieta ryto pusryčiams ir vakarojimui. Karštą dieną puiki priebėga nuo saulės, lyjant – nuo lietaus.
Sodyboje sodas, tinklinio, krepšinio aikštelės. Vieta laužavietei. Atskirame name – kaimiška pirtis. Užsisakius kelionę laivu jis atplauks tiesiog į kiemą. Iš čia keletas puikių maršrutų po Nemuno regioninį parką, Kuršių marias. Siūlome ir plaukimą baidarėmis.
Mūsų sodyba puiki vieta vertinantiems gamtos grožį, ramybę, privatumą.
Teikiamos Gido paslaugos!
Partneriai