(0)

Sodyba „Raudonkalnis“

Sodyba „Raudonkalnis“
Vilties g. 51, Mankiškių k., Radviliškio r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 300 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Irklentės
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Galimybė išsiskalbti rūbus
Kubilas
Lietuviška pirtis
Turkiška pirtis
Pirtininko paslaugos
Teritorijos apšvietimas
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2016 m.
Tapo LKTA nare: 2016 m.
16
Miegamų vietų
Iki 20
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki tvenkinio
15 km
iki miesto Šiauliai

Kaimo turizmo sodyboje „Raudonkalnis“ nuomojama lietuviška pirtis, turkiška pirtis, kubilas, teikiamos pirtininkų paslaugos, atliekamos SPA procedūros. Sodybos šeimininkai Daiva ir Aurimas Veseckai yra lietuviškos pirties mylėtojai ir propaguotojai. Jie aktyviai dalyvauja Lietuviškos pirties bičiulių veikloje.

„Raudonkalnio“ sodyboje, jaukiame vienkiemyje prie tvenkinio, apsupto didingų liepų ir ąžuolų, pasimėgauti malonumais galima tradicinėje lietuviškoje pirtyje, kuri šildoma periodinio kūrenimo krosnimi. Tokio tipo pirtis nuo seno vadinama „baltąja“. Temperatūra pirtyje visada yra komfortabili, Jums bus jaukiai šilta, vis atsklindantis garas teiks malonius pojūčius. Šioje pirtyje yra atliekamas kūno šveitimas, vanojimas naudojant įvairias (-ų) augalų vantas, dedamos kaukės, taikoma muzikos ir aromatų terapija.

Lietuviškos pirties bičiulių draugija pagal projektą „Gera pirtis“ apžiūrėjo mūsų pirtį ir suteikė „Labai geros pirties“ įvertinimą.

Pasilepinus pirtyje, sodyboje puikiai pailsėsite gamtos apsuptyje, erdvioje terasoje ar poilsio kambaryje. Su draugais galėsite pažaisti pliažo tinklinį. Yra visa reikalinga virtuvės įranga, taip pat galima išsikepti šašlykų.

Sodyboje „Raudonkalnis“ organizuojamos edukacinės pirties programos ir atliekami idividualūs vanojimai. Išsamesnę informaciją apie tai rasite svetainėje.

Maloniai laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos apie mus rasite socialinio tinklo Facebook paskyroje

Partneriai