(0)

Žemėlapis

Išleidome žemėlapį "Agroturizmo ūkiai ir sodybos. Paveldas agroturizme".

Elektroninį žemėlapį lietuvių kalba rasite ČIA.

Elektroninį žemėlapį anglų kalba rasite ČIA.

Elektroninį žemėlapį vokiečių kalba rasite ČIA.

Elektroninį žemėlapį rusų kalba rasite ČIA.

Elektroninį žemėlapį latvių kalba rasite ČIA.

Agroturizmo paveldo žemėlapyje pažymėti 102 objektai  Latvijoje (Latgalėje, Kuržemėje ir Žemgaloje) ir Lietuvoje (Aukštaitijoje, Mažojoje Lietuvoje ir Žemaitijoje), kuriuose puoselėjamos krašto tradicijos ir pristatomos lankytojams. Tai yra kvietimas aplankyti ūkininkus, amatininkus, tradicinių, kulinarinio paveldo patiekalų ir gėrimų gamintojus, žvejus ar kaimo turizmo sodybas, kurie siūlo agroturizmo produktus ir įvairias edukacijas.

Leidinys susideda iš Latvijos ir Lietuvos žemėlapio (mastelis 1 : 750 000), 102 objektų aprašymų ir kontaktinės informacijos.

Žemėlapyje galite rasti 10 Agroturizmo maršrutų su praktiniais patarimais.

 

Žemėlapis parengtas įgyvendinant projektą LLI-65 „Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Lietuvoje ir Latvijoje“. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Partneriai