(0)

Homestead "Po Vienu Rūmu"

Po Vienu Rūmu
Grybiškių k. 6, Poškonių sen., Šalčininkų r.
Последняя минута
осталось: 9 день. 5 час. 47 мин.
Читать
Познавательный отдых "Откройте для себя исторический региональный парк Годенишкес"

Pažintinis poilsis - šeimyną suartinantis poilsis. 

Išsirinkite dieną, kuri tiktų visiems šeimos nariams, ir paskirkite ją buvimui kartu. Tegul tai bus ypatinga jūsų šeimos diena. 

O, kad ji tikrai būtų ypatinga, sodyba "Po Vienu Rūmu'' tuo pasirūpins !

Aplankysime Dieveniškių Istorinį regioninį parką, unikalius parko lankytinus objektus, susipažinsime su šio krašto žmonių buitimi, etnografinės sodybos ,, Po Vienu Rūmu" mini muziejumi.

Mes įsikūrę siaurame Lietuvos pasienio kyšulyje, kurį supa Baltarusijos žemės, išliko ir yra saugomos kultūriniu požiūriu vertingos čia esančios baltiškosios, dzūkiškosios ir aukštaitiškosios etnokultūros liekanos, civilizacijos mažai paliestas kraštovaizdis su unikaliu, šiam kraštui būdingu kaimų išsidėstymu, gatviniais kaimais su etnografinėmis sodybomis, gausiais archeologiniais objektais.

 

 

Оценка LKTA
Уровень комфорта усадьбы
Их помечают категориями квалификаций (комфорта)  усадеб сельского туризма. Их своим членам,предоставляющим услуги сельского отдыха и сельского туризма  предоставляет Совет ассоциации, с учётом уровня обустройства усадьбы и предоставления услуг отдыха в сельской местности. Все усадьбы членов Ассоциации делятся на 5 категорий, дающих им один, два, три, четыре и пять знаков аиста. Эти категории комфорта определяются в соответствии с классификационными требованиями, утвержденными Советом ассоциации.
Награждения
Специализация
Познавательный отдых
Спокойный отдых
Отдых с семьей
Экологическая усадьба
Развлечения в усадьбе
Познавательная тропа
Организуются познавательные экскурсии
Возможность ловить рыбу в природных водоемах
Возможность ловить рыбу в зарыбленных водоемах
Возсожность собирать ягоды
Возсожность собирать грибы
Велосипедная дорожка
Атрибуты усадьбы
Место для палаток
Место для костра
Подходящее место для купания
Беседка
Разрешается привозить домашних животных
Беспроводной интернет
Банный чан 
Предоставление туристической информации
Настольные игры
Не курить внутри
Атрибуты кемпинга
Предоставляется парковка
Преобладающая травяная почва
Хозяева разговаривают
На английском
На английском
На русском
На русском
На польском
На польском
На литовском
На литовском
Гости принимаются
Круглый год
Хозяева проживают не в усадьбе, а посещает по потребности
Усадьба обустроена 2018 м.
Стала членом ЛАСТ: 2019 м.
10
Мест для палаток
8
Спальных мест
До 15
Количество мест в здании для торжеств 
Усадьба находиться
600 м
до озера
10 м
до реки Gauja
10 м
до пруда
50 м
до леса Truinų
61 км
до города Vilnius
1 км
до станции или остановки
61 км
до аэропорта
3 км
до продуктового магазина
6 км
до предприятия общественного питания

 

Tai ypatingas iš mūsų prosenelių atėjęs trobesių statymo būdas - sujungiant pirkią su tvartu po vienu stogu, vadinant tai "rūmu".

Mūsų baltiškoji kultūra garsi savo gilia gamtos pajauta, rituališkumu, savita pasaulėžiūra. Tai išsaugota ir mūsų senosiose dainose, vis dar sėkmingai neprarandančiose savo svarbos, ir medinėse senovinių sodybų sienose, tų sienų atmintyje, mažuose langeliuose, išdabintose langinėse, lininėse drobėse. Būdami lietuviai, turime prigimtinį poreikį esant galimybei ištrūkti iš miesto ir grįžti į kuo natūralesnę aplinką, kuo ramesnį, kuo tikresnį, paprastą santykį su gamta, namais ir pačiais savimi.

Patys to ieškojome, todėl atkūrėme autentišką sodybą, kuri Jus pasitiks aukštais senoviniais slenksčiais, žemomis lubomis, o į gamtą galėsite žiūrėti ne tik būdami lauke, bet ir rymodami prie mažų langelių. Čia galėsite pasidairyti ir po mažąjį mūsų sodybos muziejų.

Sodyba papildyta ir šiuolaikiniais patogumais: trys miegamieji kambariai, 8 miegamos vietos, virtuvė, dušas, tualetas, pavėsinė, terasa, lauko sūpynės, šašlykinė. Namas ekologinis, rąstinis, šiltas ir jaukus, pripildytas alsuojančios senovės. Palei kiemą čiurlena Gaujos upelis, iki Poškonių tvenkinio 600 metrų.

Be to, esame ypatingoje vietoje - Dieveniškių istorinio regioninio parko etnokultūriniame draustinyje, Grybiškių kaime. Nutolusios apie 60km. nuo Vilniaus, šios vietos ypatingos didžiojo ledyno nepaliestu kraštovaizdžiu su lėkštais kalvų šlaitais, plačiais upių slėniais, lengvomis dirvomis. Ši vietovė užburia tiek gamta, tiek ir išlikusiais gyvais, o ne muziejiniais, po keletą kilometrų besidriekiančiais senoviniais gatvinio tipo kaimais. Čia taip pat gausu pilkapių ir pilkapynų, savitas Dieveniškių miestelis, o šalies pakraštyje - ypatinga atmosfera dvelkiantis Norviliškių vienuolynas. Kraštas spalvingas ir savo istorija, ir daugiakultūriškumu.

Leiskite sau pailsėti ir atsikurti pabūnant gyvoje gamtoje ir gyvoje istorijoje.

Партнеры