(0)

Mega Tarzankė

Naujausia ir turbūt populiariausia mūsų poilsiautojų pramoga - "Mega tarzankė"!

Palipam kopetėlėm, pakimbame ant žiedų, pakabintų ant lyno, čiuožiame į upės vidurį. Inercijos dėka švytuoklė išmeta tave į viršų ir pokšt į Šventosios upės vandenį!

Išlipam ir kartojam vėl!:)

Paslauga tinka nuo ~10 m. amžiaus (būtina išlaikyti savo kūno svorį).

Mega tarzankės kaina: 3 eur/šuolis. poilsiaujantiems Sodyboje Šventosios upės slėnis - kaina nuo 30 eur/grupei neribotas šuolių skaičius dienai.

Kitos patirtys
Saldus sūris
Šio sūrio edukacijos metu lankytojai sužinos sūrio kelio istoriją ir naudą žmogaus organizmui, pamatys ir bus supažindinami su senoviniais įrankiais, kurių pagalba buvo gaminami sūriai ir kiti maisto produktai. Šie autentiški įrankiai surinkti iš močiutės sodybos ir aplinkinių kaimų. Šeimininkė edukacijos metu papasakoja ir apie turinčius paslaptį siuvinėtus paveikslus, kurie puošia amatų pastato sienas. Be to, lankytojai patys gamins suriūkus: dės...
Skaityti
Etnografinis rūsys
Etnografiniame rūsyje, vasaros bei žiemos sezonais, nuolatos vyksta degustacijos. Trumpos edukacinės programos metu, lankytojams yra siūloma paragauti naminio vyno, sodyboje gamintų tradicinių lietuviškų dešrų, džemų, uogienių. 
Skaityti
Palapinių stovyklavietė
Apsistoti su palapine asmeniui – 10  Eur . Paruošta teritorija, didelė pavėsinė laisvai talpina 30 – 40 žmonių. Didelė pavėsinė , šašlykinė, malkos,geriamas vanduo, tinklinio aikštelė. Kubilas –  100 Eur. Mediniai gamtos nameliai: 6 vietų – 4 0 Eur . Pirtele be pirtininko – 2 00 Eur
Skaityti
Edukacinė žuvienės virimo programa
Skaityti
Daugiau (276)
Partneriai