(0)
2019 / 08 / 07

Vilnius – turistų mėgiamas ne tik dėl naktinio gyvenimo kultūros

Ne paslaptis, kad Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, todėl daugelis čia vyksta ne poilsiauti, o ieškoti pramogų. Gatvių šurmulys, naktinis gyvenimas – šis vaizdinys neprimena ramaus, atpalaiduojančio poilsio. Tačiau su tuo susidursite atvykę tik į Vilniaus miesto centrą, o norint rasti ramybę, šiek tiek atokiau yra daugybė puikių vietų apsistoti, kur didžiausias triukšmas bus paukščių čiulbesys ar medžių šlamėjimas.

Norint kokybiškai pailsėti nebūtina rinktis viešbučių ar SPA centrų, tai puikiai galite padaryti sodybose. Nors aplink Vilnių daugelis sodybų specializuojasi švenčių ir įmonių renginių organizavime, tačiau ramaus poilsio ieškotojai yra nepamiršti.

Pateikiame Jums Top 5 sodybas poilsiui prie Vilniaus:

  • Sodyba „Tarp pušų“ten, kur komfortas susilieja su gamta. Šioje sodyboje rasite ir konferencijų salę, tad ir darbinius reikalus galite perkelti į ramią, jaukią erdvę. Norintys pailsėti galės pasimėgauti pirtimi, lauko baseinu. Šiuolaikiški ir modernūs kambariai užtikrins kokybišką poilsį. 

  • Adomo sodyba - ant Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje sodyboje Jūsų laukia: garo pirtis, kubilas, patalpos poilsiui, pavėsinė su židiniu, beje ežeras gana žuvingas, tad čia neteks nuobodžiauti net užkietėjusiems žvejams. Mėgstantys aktyvų poilsį gali žvejoti, plaukioti valtimis, pasistatyti palapines, žaisti tinklinį ar badmintoną, yra vaikų žaidimo aikštelė.

  • Vilnojos sodyba - Prabangiai įrengta, jauki sodyba ant ežero kranto, nutolusi tik 15 km nuo Vilniaus. Čia rasite pirtį, lauko burbulinę vonią, kubilą, žaidimų aikšteles vaikams, tinklino, krepšinio aikšteles bei nuostabų vaizdą į ežerą. Tad fiziškai išsikrauti ir po to atsipalaiduoti kaimiškame SPA – tikrai galėsite.

  • Vila Nora nors ši sodyba daugiausiai dirba su šventėms, tačiau kai jos nevyksta, čia galima praleisti laiką iš tiesų ramiai. Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, apsuptame gamtos, šalia miško. Teritorijoje yra du tvenkiniai, kuriuose galima pasiirstyti valtele ar pažvejoti. Spa kompleksas, žaidimų bei tinklinio ir lauko teniso aikštelės leis užpildyti dieną nuostabiausiomis akimirkomis ir prisiminimais.

  • Sodyba „Elniakampis“ – nors sodyba pritaikyta šeimos pobūviams, įmonių renginiams, stovykloms, taip pat ši vieta idealiai tinka tiesiog maloniam laiko praleidimui. Jūsų poilsiui siūloma: miegamos vietos, teniso kortai, krepšinio aikštelė, pirtis, natūralus minkšto vandens tvenkinys, biliardo salė, įvairios pramogos ir žaidimai.

Daugiau agyvendinimo vietų galite rasti - https://www.atostogoskaime.lt/apgyvendinimas/

Apsistojus sodyboje greičiausiai ten laiką leisti ir norėsite, tačiau ne paslaptis, kad Vilniuje yra galybė vietų, kurias kiekvienas atvykęs užsienietis nori aplankyti. O kiekvienam Lietuviui jose pabuvoti yra tiesiog būtinybė! Pateikiame kelias populiarias Vilniaus lankytinas vietas. Ar visose esate buvę?

Vilniaus Gedimino pilis
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus televizijos bokštas
Nuotrauka © We love Lithuania
Vilniaus katedra
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus Aušros Vartai
Nuotrauka © vilnius-tourism.lt

 

Pučkorių atodanga
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Europos parkas
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

 

Baigiamoji konferencija “Lietuviško vietinio maisto kultūra - ar nesame pasiklydę Europoje?”
2019 / 11 / 11

Baigiamoji konferencija “Lietuviško vietinio maisto kultūra - ar...

2019 m. kaimo turizmo baigiamasis renginys vyks lapkričio 21 d. Kaune. Mūsų laukia be galo įdomi diena, kurios metu kalbėsime apie gastronominį turizmą ir lietuviškus skonius atrasime iš naujo!
Išrinkti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso laimėtojai
2019 / 10 / 28

Išrinkti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso laimėtojai

Šių metų sezono atidarymo šventėje paskelbėme Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursą. Pradžioje norinčių dalyvauti buvo nedaug, tačiau bendromis pastangomis kartu su Etninės kultūros globos taryba surinkome 14 dalyvių. Spalio 21 d. įvyko konkurso tarybos posėdis, kuriame po ilgų diskusijų buvo išrinkti konkurso laurea...
Gražiausi Kauno gamtos kampeliai
2019 / 09 / 02

Gražiausi Kauno gamtos kampeliai

Atėjus rudeniui taip norisi praleisti kuo daugiau laiko gryname ore besidžiaugiant paskutinėmis šiltomis dienomis. Neretai ieškome vietų gamtoje, kur būtų galima pasėdėti, pasigrožėti, išgerti puodelį kavos ar užkąsti.
Aukščiausias Lietuvos apžvalgos bokštas Birštone – vasaros hitas
2019 / 08 / 26

Aukščiausias Lietuvos apžvalgos bokštas Birštone – vasaros hitas

Įspūdingo vaizdo Nemuno kilpų regioniniame parke įsikūręs aukščiausias Lietuvos apžvalgos bokštas yra atviras lankytojams nuo šių metų liepos 12 dienos. Bokšto aukštis yra 45 m, tačiau skaičiuojant su kalnagūbriu ant kurio iškilo bokštas, lankytojai atsidurs 92 m virš jūros lygio.
Ką veikti Saulės mieste? Top 5 Šiaulių lankytinos vietos
2019 / 08 / 22

Ką veikti Saulės mieste? Top 5 Šiaulių lankytinos vietos

Šiauliai – ketvirtas pagal gyventojų skaičių Lietuvos miestas. Nors šis kraštas iš turistų susilaukia mažiau dėmesio nei kiti Lietuvos didmiesčiai, tačiau ir čia tikrai yra ką pamatyti. Dalinamės su Jumis populiariausiomis Šiaulių lankytinomis vietomis:
Paskutinės vasaros savaitės – kaip turiningai praleisti laisvalaikį?
2019 / 08 / 19

Paskutinės vasaros savaitės – kaip turiningai praleisti laisvalaikį?

Artėjant rudens sezonui, norisi ypač turiningai praleisti paskutines vasaros dienas. Siūlome vasarą išlydėti aktyviai, išbandyti neįprastas aktyvias pramogas, kad šaltuoju metų laiku turėtumėte smagių prisiminimų, kurie sušildys.
Paskutinę vasaros dieną užkurkime vienybės laužą!
2019 / 08 / 14

Paskutinę vasaros dieną užkurkime vienybės laužą!

Uždekime simbolinius Baltijos jūros šalių draugystės laužus, tegul Baltijos pajūryje sužiba mūsų vienybės šviesa!  
Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas
2019 / 08 / 05

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas

Naujos kartos trąšų tiekėja „Timac Agro Lietuva“ ir agroverslo naujienų portalas „Agroeta.lt“ paskelbė socialinį projektą – „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ rinkimus. Šiais rinkimais siekiama parodyti, kad sodžiuje yra gražaus jaunimo, kuris turi daug talentų, myli ir puošia savo ...
Kelionė po Suvalkiją. Kokių lietuviškų patiekalų paragauti?
2019 / 07 / 23

Kelionė po Suvalkiją. Kokių lietuviškų patiekalų paragauti?

Lietuvių liaudis nuo seno garsėja lietuviškais patiekalais, kurie jau užima garbingą vietą išlikusiose lietuvių tradicijose. Daugybė tradicinių patiekalų yra būdingi tam tikram Lietuvos regionui, todėl ne visur paskanausite norimais patiekalais. Kad palengvintume paiešką, pateikiame lietuviškus patiekalus, kuriuos der...
Zarasų lankytinos vietos, kurios sužavės kiekvieną
2019 / 07 / 14

Zarasų lankytinos vietos, kurios sužavės kiekvieną

Zarasai - vienas iš ežeringiausių Lietuvos miestų, kuriame gausu nuostabaus grožio gamtos kampelių, ramybės. Nors šis kraštas daugeliui atrodo tolimas, bet ypač vasaromis turistų Zarasuose tikrai netrūksta.
Partneriai