(0)
2019 / 08 / 07

Vilnius – turistų mėgiamas ne tik dėl naktinio gyvenimo kultūros

Ne paslaptis, kad Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, todėl daugelis čia vyksta ne poilsiauti, o ieškoti pramogų. Gatvių šurmulys, naktinis gyvenimas – šis vaizdinys neprimena ramaus, atpalaiduojančio poilsio. Tačiau su tuo susidursite atvykę tik į Vilniaus miesto centrą, o norint rasti ramybę, šiek tiek atokiau yra daugybė puikių vietų apsistoti, kur didžiausias triukšmas bus paukščių čiulbesys ar medžių šlamėjimas.

Norint kokybiškai pailsėti nebūtina rinktis viešbučių ar SPA centrų, tai puikiai galite padaryti sodybose. Nors aplink Vilnių daugelis sodybų specializuojasi švenčių ir įmonių renginių organizavime, tačiau ramaus poilsio ieškotojai yra nepamiršti.

Pateikiame Jums Top 5 sodybas poilsiui prie Vilniaus:

  • Sodyba „Tarp pušų“ten, kur komfortas susilieja su gamta. Šioje sodyboje rasite ir konferencijų salę, tad ir darbinius reikalus galite perkelti į ramią, jaukią erdvę. Norintys pailsėti galės pasimėgauti pirtimi, lauko baseinu. Šiuolaikiški ir modernūs kambariai užtikrins kokybišką poilsį. 

  • Adomo sodyba - ant Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje sodyboje Jūsų laukia: garo pirtis, kubilas, patalpos poilsiui, pavėsinė su židiniu, beje ežeras gana žuvingas, tad čia neteks nuobodžiauti net užkietėjusiems žvejams. Mėgstantys aktyvų poilsį gali žvejoti, plaukioti valtimis, pasistatyti palapines, žaisti tinklinį ar badmintoną, yra vaikų žaidimo aikštelė.

  • Vilnojos sodyba - Prabangiai įrengta, jauki sodyba ant ežero kranto, nutolusi tik 15 km nuo Vilniaus. Čia rasite pirtį, lauko burbulinę vonią, kubilą, žaidimų aikšteles vaikams, tinklino, krepšinio aikšteles bei nuostabų vaizdą į ežerą. Tad fiziškai išsikrauti ir po to atsipalaiduoti kaimiškame SPA – tikrai galėsite.

  • Vila Nora nors ši sodyba daugiausiai dirba su šventėms, tačiau kai jos nevyksta, čia galima praleisti laiką iš tiesų ramiai. Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, apsuptame gamtos, šalia miško. Teritorijoje yra du tvenkiniai, kuriuose galima pasiirstyti valtele ar pažvejoti. Spa kompleksas, žaidimų bei tinklinio ir lauko teniso aikštelės leis užpildyti dieną nuostabiausiomis akimirkomis ir prisiminimais.

  • Sodyba „Elniakampis“ – nors sodyba pritaikyta šeimos pobūviams, įmonių renginiams, stovykloms, taip pat ši vieta idealiai tinka tiesiog maloniam laiko praleidimui. Jūsų poilsiui siūloma: miegamos vietos, teniso kortai, krepšinio aikštelė, pirtis, natūralus minkšto vandens tvenkinys, biliardo salė, įvairios pramogos ir žaidimai.

Daugiau agyvendinimo vietų galite rasti - https://www.atostogoskaime.lt/apgyvendinimas/

Apsistojus sodyboje greičiausiai ten laiką leisti ir norėsite, tačiau ne paslaptis, kad Vilniuje yra galybė vietų, kurias kiekvienas atvykęs užsienietis nori aplankyti. O kiekvienam Lietuviui jose pabuvoti yra tiesiog būtinybė! Pateikiame kelias populiarias Vilniaus lankytinas vietas. Ar visose esate buvę?

Vilniaus Gedimino pilis
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus televizijos bokštas
Nuotrauka © We love Lithuania
Vilniaus katedra
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus Aušros Vartai
Nuotrauka © vilnius-tourism.lt

 

Pučkorių atodanga
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Europos parkas
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

 

Paskutinės vasaros savaitės – kaip turiningai praleisti laisvalaikį?
2019 / 08 / 19

Paskutinės vasaros savaitės – kaip turiningai praleisti laisvalaikį?

Artėjant rudens sezonui, norisi ypač turiningai praleisti paskutines vasaros dienas. Siūlome vasarą išlydėti aktyviai, išbandyti neįprastas aktyvias pramogas, kad šaltuoju metų laiku turėtumėte smagių prisiminimų, kurie sušildys.
Paskutinę vasaros dieną užkurkime vienybės laužą!
2019 / 08 / 14

Paskutinę vasaros dieną užkurkime vienybės laužą!

Uždekime simbolinius Baltijos jūros šalių draugystės laužus, tegul Baltijos pajūryje sužiba mūsų vienybės šviesa!  
Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas
2019 / 08 / 05

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas

Naujos kartos trąšų tiekėja „Timac Agro Lietuva“ ir agroverslo naujienų portalas „Agroeta.lt“ paskelbė socialinį projektą – „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ rinkimus. Šiais rinkimais siekiama parodyti, kad sodžiuje yra gražaus jaunimo, kuris turi daug talentų, myli ir puošia savo ...
Zarasų lankytinos vietos, kurios sužavės kiekvieną
2019 / 07 / 14

Zarasų lankytinos vietos, kurios sužavės kiekvieną

Zarasai - vienas iš ežeringiausių Lietuvos miestų, kuriame gausu nuostabaus grožio gamtos kampelių, ramybės. Nors šis kraštas daugeliui atrodo tolimas, bet ypač vasaromis turistų Zarasuose tikrai netrūksta.
Kelionė į Molėtus – kur apsistoti? Ką pamatyti?
2019 / 06 / 27

Kelionė į Molėtus – kur apsistoti? Ką pamatyti?

Molėtai – ežerų kraštas. Todėl dažnas keliautojas šiame krašte renkasi nakvynės vietas būtent prie ežerų. Tokiam pasirinkimui puikiai tinka sodybos bei kempingai. Lietuvos kaimo turizmo asociacija Molėtuose gali pasiūlyti skirtingų vietų Jūsų poilsiui ir nakvynei.
"Atviros dienos kaime 2019" rezultatai
2019 / 05 / 30

"Atviros dienos kaime 2019" rezultatai

Trečius metus iš eilės vykusi akcija „Atviros dienos kaime“ vėl paskatino begalę žmonių vykti iš miestų į kaimus. Akcija „Atviros dienos kaime 2019“ pirmąjį gegužės savaitgalį vyko Latvijoje (4-6 d.), o antrąjį savaitgalį (10-12 d.) - Lietuvoje. Kaip ir praėjusiais metais, iniciatyva skirtingose &scaron...
XXII-as kaimo turizmo sezonas pradėtas!
2019 / 05 / 21

XXII-as kaimo turizmo sezonas pradėtas!

2019 m. gegužės 15 d. Utenos rajone įvyko Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) XXII-ojo sezono atidarymas – „Smetoniškas susiėjimas Aukštaitijos sostinėje“! Atidarymas vyko nuostabiame poilsio ir renginių centre „Alaušo slėnis“.
Įvyko žurnalistų turas "Paveldo sodai"
2019 / 05 / 17

Įvyko žurnalistų turas "Paveldo sodai"

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro (LAMMC) Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtuose inicijuotas projektas „Senųjų sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų atgimimas: Paveldo sodų turas“ jau artėja prie pabaigos. Projekto, kurio partneris yra ir Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA), tikslas buvo padidinti autent...
Skelbiamas Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas!
2019 / 05 / 16

Skelbiamas Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas!

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija bei Žemės ūkio ministerija kviečia Lietuvos kaimo turizmo sodybas dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse.
2019 metų sezono atidarymo šventė SMETONIŠKAS SUSIĖJIMAS
2019 / 04 / 29

2019 metų sezono atidarymo šventė SMETONIŠKAS SUSIĖJIMAS

Šiais metais kaimo turizmo XXII-ąjį sezoną atidarysime 2019 m. gegužės 15 d! Naująjį sezoną sutiksime Utenos r. poilsio ir renginių centre "Alaušo slėnis".