(0)
2022 / 08 / 04

Užsienio turizmo atstovai aplankė Miško bei Jūrų takus

Šią savaitę turėjome svečių iš Suomijos ir Lenkijos. Suomijos kaimo turizmo asociacijos atstovai "Lomalaidun" ir Lenkijos turizmo draugijos bei žygeivių asociacijos atstovas "PTTK" atvyko į Lietuvą susipažinti su Miško bei Jūrų takais. Surinktą informaciją apie maršrutus jie parveš į savo šalis bei pristatys vietiniams keliautojams.

Pirmadienį drauge su keliautojais bei projekto lydere Gaila Tulusiene iš Kauno regiono plėtros agentūra vaikščiojome po Kauno senamiestį bei vykome į Betygalą, kur drauge su Dubysos regioninio parko direkcijos atstovu Vygantu Kilčiausku šiek tiek ekstremaliomis sąlygomis nuėjome nedidelę miško tako atkarpą.
Po to keliavome link Žemaitijos nacionalinio parko, pakeliui sustojome sodyboje "Karpynė", kur drauge su jos direktore Kristina Viršiliene apsižvalgėme ir išgirdome apie šio komplekso istoriją ir pėtrą. Atvykus į Žemaitijos nacionalinį parką, jo direktorius Ramūnas Lydis aprodė lankytojų centrą bei gražiausias Platelių vietas, vėl leidomės į žygį po apylinkes. Vakare apsistojome sodyboje ,,Po Ąžuolais", kur degustavome tradicinį lietuvišką patiekalą kūgelį bei bendravome su nuostabaus grožio sodybos gyventojomis – alpakomis.
Sekančią dieną anksti ryte pajudėjome link Klaipėdos, kur susitikome su Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotoja Renata Kilinskaite. Drauge nužygiavome 8 km, keliavome skardžiais ir paplūdimiu, pakeliui aplankydami bunkerius bei Pajūrio lankytojų centrą.
Vėliau kelionė tęsėsi į Mingės kaimą, kur apsistojome sodyboje "Ėvė". Su apylinkėmis susipažinome plaukdami laivu bei išgirsdami įdomiausias istorijas iš sodybos šeimininkų Ingos ir Žygimanto Šarakauskų lūpų.
Trečiadienį keliautojus nuvežėme į Latviją, kur jie tęsia kelionę Miško ir Jūrų takais drauge su mūsų partneriais iš Kuržemės regiono.
 
Džiaugiamės visų partnerių įsitraukimu ir pagalba aprodant įdomiausias maršrutų vietas. Apie Miško ir Jūrų takus, apgyvendinimo įstaigas labai teigiamai atsiliepė mūsų svečiai, tad tikime, kad žinia apie maršrutus ir vietinius paslaugų teikėjus pasieks ir pritrauks užsienio keliautojus.
 

 

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Susipažinkite su naujausiais Žygių projekto leidiniais
2022 / 08 / 10

Susipažinkite su naujausiais Žygių projekto leidiniais

Pristatome naujausius mūsų projekto  "Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje" (Hiking project) lankstinukus ir leidinius.
Oficialu – Miško takas atidarytas!
2022 / 05 / 23

Oficialu – Miško takas atidarytas!

Praėjusios savaitės pabaiga mums buvo labai svarbi ir įsimintina! Mes, kartu su partneriais, oficialiai atidarėme Miško taką!
Įvyko žurnalistų turas skirtas projektui „Miško takas“
2022 / 05 / 06

Įvyko žurnalistų turas skirtas projektui „Miško takas“

Gegužės 4 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo projekto "Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje" (Hiking project) viešinimo turą žiniasklaidos atstovams bei kelionių organizatoriams.
Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Pėsčiųjų maršrutai: nauda keliautojams, nauda bendruomenėms, nauda ekonomikai“!
2022 / 05 / 05

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Pėsčiųjų maršrutai: nauda...

KVIEČIAME DALYVAUTI KONFERENCIJOJE „PĖSČIŲJŲ MARŠRUTAI: NAUDA KELIAUTOJAMS, NAUDA BENDRUOMENĖMS, NAUDA EKONOMIKAI“! Kada: 2022 m. gegužės mėn. 20 d. Kur: Viešbutis VICTORIA, Miško g. 11, Kaunas, Lietuva
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2022
2022 / 05 / 03

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2022

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Žemės ūkio ministerija ir Turizmo rinkodaros asociacija kviečia Lietuvos kaimo turizmo sodybų šeimininkus dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse 2022.
2022 m. balandžio 27 d. įvyko pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas bei kaimo turizmo sezono atidarymo šventė
2022 / 04 / 28

2022 m. balandžio 27 d. įvyko pakartotinis Visuotinis narių...

2022 m. balandžio 27 d. turėjome dvigubą šventę - įvyko pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas bei XXV-ojo kaimo turizmo sezono atidarymo šventė.
Gerosios praktikos vizitas Latvijoje
2022 / 04 / 25

Gerosios praktikos vizitas Latvijoje

Balandžio 20-23 d. svečiavomės Latvijoje, kur vyko Miško tako projekto gerosios praktikos vizitas.  
2022 m. balandžio 27 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių susirinkimas
2022 / 04 / 07

2022 m. balandžio 27 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių...

2022 m. balandžio 6 d. neįvykus Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) visuotiniam narių susirinkimui, pakartotinis LKTA visuotinis narių susirinkimas įvyks 2022 m. balandžio 27 d. 10 val. sodyboje - viloje „Karališkis“ (Antaplaštakio k., Kurklių sen., Anykščių r.). Registracijos pradžia 9:30 val.  
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2022"
2022 / 04 / 06

Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2022"

Informuojame, kad jau patvirtinome akcijos "Atviros dienos kaime 2022" datas. Šeštus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų RUGSĖJO 9-11 d.!
2022 m. balandžio 6 d. - visuotinis LKTA narių susirinkimas
2022 / 03 / 17

2022 m. balandžio 6 d. - visuotinis LKTA narių susirinkimas

2022 m. balandžio 6 d. 11 val. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (K. Donelaičio g. 2, Kaunas) priesalyje įvyks Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) visuotinis narių susirinkimas. Registracijos pradžia 10:00 val.
Partneriai