(0)
2022 / 11 / 21

Projekto CORDIALIS naujienos

Projektas „CORDIALIS“

COVID-19 sveikatos krizė atskleidė piliečių poreikį naudoti skaitmenines priemones švietime, daugelyje profesinių ir kultūros sektorių bei atskleidė nuotolinio bendravimo problemas.

Atliepiant pastebėtas problemas, ERASMUS+ projektas „CORDIALIS“ siekia padėti tobulinti skaitmeninius įgūdžius asmenų, kurie gyvena atokiose vietovėse. Taip pat norima atrasti ryšius tarp bendrų projekto dalyvių interesų, šiuo atveju vietos kultūros ir amatų paveldo puoselėtojų.

Projekto „CORDIALIS“ komanda apjungia keturis partnerius: De l’art et d'autre (Prancūzija), Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Lietuva), Turku universitetas (Suomija) ir Web Per Tutti (Italija).

Pirmieji rezultatai (PR1) – Virtualūs mainai

„CORDIALIS“ komanda nuo projekto pradžios jau sukūrė pedagoginį vadovą „Nuotolinio bendravimo diagnozės ir sprendimai“ bei 36 kortelių rinkinį, kuriose įtrauktos įvairios tikslinių grupių virtualaus bendravimo situacijos ir realūs sprendimo būdai. Visa ši medžiaga yra parengta 5 kalbomis (anglų, italų, lietuvių, prancūzų ir suomių). 

Be to, buvo sukurti vaizdo įrašai, kuriuose aptariamos motyvacijos, interaktyvumo bei grupės valdymo nuotoliniu būdu problemos ir pateikiami praktiniai patarimai.

Projekto partneriai taip pat išbandė kai kurias korteles seminarų metu, kurie buvo surengti visose 4 šalyse skirtingoms tikslinėms grupėms (pvz. Lietuvoje tai buvo amatininkai). Visa ši medžiaga yra laisvai prieinama projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu, o daugiau įdomios informacijos pateikiama Facebook puslapyje: CORDIALIS.

Renginiai kurie vyks 2023 m. kovo mėnesį

2023 metų kovo mėnesį bus organizuojami nemokami mokymai. Visi norintys dalyvauti bus laukiami, tad sekite informaciją ir paskelbus datą – registruokitės. O paskutinę kovo savaitę visi projekto partneriai organizuos bendrą virtualų visų šalių susitikimą, kurio metu aptarsime nuotolinio bendravimo problemas ir sprendimus bei pristatysime projekto metu parengtą medžiagą. Į šį renginį taip pat kviečiame visus norinčius prisijungti (renginys vyks anglų kalba). Dėl platesnės informacijos susisiekite su Kotryna, Lietuvos kaimo turizmo asociacija ([email protected]).

 

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EACEA negali būti laikoma už juos atsakinga.

Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas
2022 / 11 / 22

Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas

Šiandien turėjome paskutinį AGRICONT projekto virtualų susitikimą, kurio metu apžvelgėme projekto eigą, nuveiktus darbus ir naudą dalyviams
Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai
2022 / 10 / 28

Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022...

2022 m. spalio 26 d. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sezono uždarymo renginyje buvo nominuoti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai.
Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“
2022 / 10 / 27

Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo...

Spalio 26 d. Anykščių rajone įvyko konferencija „ Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“. Kartu LKTA nariai uždarė XXV-ąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje bei paminėjo 25-ąjį Lietuvos kaimo turizmo asociacijos jubiliejų.
AGRICONT projekto kolegų vizitas Lietuvoje
2022 / 10 / 20

AGRICONT projekto kolegų vizitas Lietuvoje

Šią savaitę AGRICONT projekto kolegos iš Sakartvelo svečiavosi Lietuvoje.  
Akcijos „Atviros dienos kaime 2022“ rezultatai
2022 / 09 / 22

Akcijos „Atviros dienos kaime 2022“ rezultatai

Šeštąjį kartą organizuota iniciatyva kvietė pabėgti iš miesto ir ankstyvą rudenį praleisti gamtos apsuptyje, mėgaujantis sezoninėmis gėrybėmis, susipažįstant su dvarais, muziejais, pažintiniais takais, regioniniais parkais. O kur dar įvairiausios edukacijos, amatininkų rengiami susitikimai, galimybė pabuvoti ūkiuose ir paben...
Atviros dienos kaime 2022 - Aukštaitija
2022 / 09 / 06

Atviros dienos kaime 2022 - Aukštaitija

Jau šį penktadienį prasideda mūsų kasmetinis renginys „Atviros dienos kaime“! Visoje Lietuvoje lankytojų lauks net 60 įvairiausių objektų, kurie siūlys įdomias ir skanias pramogas savo svečiams. 
Atviros dienos kaime 2022 - Suvalkija
2022 / 08 / 30

Atviros dienos kaime 2022 - Suvalkija

"Atviros dienos kaime" organizuojame jau šeštą kartą! Ši iniciatyva metai iš metų suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime. Šiemet Lietuvos kaimas duris...
Atviros dienos kaime 2022 - Dzūkija
2022 / 08 / 23

Atviros dienos kaime 2022 - Dzūkija

Turime puikių žinių – jau visai netrukus, rugsėjo 9–11 dienomis, vyks akcija „Atviros dienos kaime“. Šeštąjį kartą organizuojama iniciatyva kviečia pabėgti iš miesto ir ankstyvą rudenį praleisti gamtos apsuptyje, mėgaujantis sezoninėmis gėrybėmis, susipažįstant su dvarais, muziejais, pažintiniais taka...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2022“
2022 / 08 / 19

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2022“

Rugpjūčio 17 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių, nuomonės formuotojų bei fotografų aplankė 5 išskirtinius objektus Radviliškio, Kėdainių bei Kaišiadorių rajonuose.
Atviros dienos kaime 2022 - Mažoji Lietuva
2022 / 08 / 16

Atviros dienos kaime 2022 - Mažoji Lietuva

Nenumaldomai artėja rugsėjis. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog metas užsidaryti namuose ir nostalgiškai prisiminti prabėgusios vasaros nuotykius. Juk rudens pradžia – puikus metas leisti laiką gamtos apsuptyje ir kurti naujus prisiminimus! Tad rugsėjo 9–11 dienomis vyksianti akcija „Atviros dienos kaime“ pui...
Partneriai