(0)
2022 / 11 / 21

Projekto CORDIALIS naujienos

Projektas „CORDIALIS“

COVID-19 sveikatos krizė atskleidė piliečių poreikį naudoti skaitmenines priemones švietime, daugelyje profesinių ir kultūros sektorių bei atskleidė nuotolinio bendravimo problemas.

Atliepiant pastebėtas problemas, ERASMUS+ projektas „CORDIALIS“ siekia padėti tobulinti skaitmeninius įgūdžius asmenų, kurie gyvena atokiose vietovėse. Taip pat norima atrasti ryšius tarp bendrų projekto dalyvių interesų, šiuo atveju vietos kultūros ir amatų paveldo puoselėtojų.

Projekto „CORDIALIS“ komanda apjungia keturis partnerius: De l’art et d'autre (Prancūzija), Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Lietuva), Turku universitetas (Suomija) ir Web Per Tutti (Italija).

Pirmieji rezultatai (PR1) – Virtualūs mainai

„CORDIALIS“ komanda nuo projekto pradžios jau sukūrė pedagoginį vadovą „Nuotolinio bendravimo diagnozė ir sprendimai“ bei 36 kortelių rinkinį, kuriose įtrauktos įvairios tikslinių grupių virtualaus bendravimo situacijos ir realūs sprendimo būdai. Visa ši medžiaga yra parengta 5 kalbomis (anglų, italų, lietuvių, prancūzų ir suomių). 

Be to, buvo sukurti vaizdo įrašai, kuriuose aptariamos motyvacijos, interaktyvumo bei grupės valdymo nuotoliniu būdu problemos ir pateikiami praktiniai patarimai.

Projekto partneriai taip pat išbandė kai kurias korteles seminarų metu, kurie buvo surengti visose 4 šalyse skirtingoms tikslinėms grupėms (pvz. Lietuvoje tai buvo amatininkai). Visa ši medžiaga yra laisvai prieinama projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu, o daugiau įdomios informacijos pateikiama Facebook puslapyje: CORDIALIS.

Renginiai, kurie vyks 2023 m. kovo mėnesį

2023 metų kovo mėnesį bus organizuojami nemokami mokymai. Visi norintys dalyvauti bus laukiami, tad sekite informaciją ir paskelbus datą – registruokitės. O paskutinę kovo savaitę visi projekto partneriai organizuos bendrą virtualų visų šalių susitikimą, kurio metu aptarsime nuotolinio bendravimo problemas ir sprendimus bei pristatysime projekto metu parengtą medžiagą. Į šį renginį taip pat kviečiame visus norinčius prisijungti (renginys vyks anglų kalba). Dėl platesnės informacijos susisiekite su Kotryna, Lietuvos kaimo turizmo asociacija ([email protected]).

Pabaigėme seminarų ciklą “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“
2023 / 03 / 16

Pabaigėme seminarų ciklą “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota...

Kovo 14 d. suorganizavome trečiąjį ir paskutinį ciklo "Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Molėtų r.
Įvyko projekto Cordialis viešinimo renginys
2023 / 03 / 03

Įvyko projekto Cordialis viešinimo renginys

Kovo 2 d. Panemunio sodyboje suorganizavome projekto CORDIALIS viešinimo renginį, kurio metu pristatėme projektą, jo idėją ir pirmuosius rezultatus.
Įvyko antrasis European Green Belt projekto seminaras
2023 / 03 / 01

Įvyko antrasis European Green Belt projekto seminaras

2023 m. vasario 28 d. Klaipėdos rajone buvo suorganizuotas seminaras ekologinio turizmo tema.
Įvyko CORDIALIS projekto kūrybinės dirbtuvės
2023 / 02 / 23

Įvyko CORDIALIS projekto kūrybinės dirbtuvės

Sausio 31 d. ir vasario 22 d. suorganizavome du Erasmus+ CORDIALIS projekto seminarus - kūrybines dirbtuves.
Pradedame naują projektą BASCIL
2023 / 02 / 20

Pradedame naują projektą BASCIL

Vasario 15-16 d. vykome į Švediją, kur vyko naujo Interreg Baltic Sea Region projekto BASCIL pratnerių susitikimas.
Įvyko antrasis seminaras “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“
2023 / 02 / 13

Įvyko antrasis seminaras “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota...

Vasario 9 d. suorganizavome antrą mokymų ciklo „Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Klaipėdos r., sodyboje „Župė“.
Įvyko diskusija apie ekologinių sprendimų svarbą kaimo turizmui
2023 / 01 / 18

Įvyko diskusija apie ekologinių sprendimų svarbą kaimo turizmui

Ne paslaptis, kad turizmas yra viena jautriausių verslo veiklų, daranti tiesioginį poveikį gamtai, kultūros paveldui ir vietos bendruomenėms.
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2023"
2023 / 01 / 12

Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2023"

Informuojame, kad jau patvirtinome akcijos "Atviros dienos kaime 2023" datas. Septintus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų GEGUŽĖS 19-21 d.!
Kuo mūsų asociacijai įsimintini 2022 metai?
2023 / 01 / 09

Kuo mūsų asociacijai įsimintini 2022 metai?

2022 metų nuveikti darbai ir pasiekimai Kiekvieni metai atneša vis naujų iššūkių. Atrodo, išgyvenome pandemijos krizę, bet su 2022-aisiais atkeliavo dar daugiau nežinomybės... Tačiau darbai nestoja. Norime su Jumis apžvelgti, ką nuveikėme per praėjusius metus, ir kibti į naujuosius su dar daugiau energijos, idėjų ...
Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo RuralTour veikla
2022 / 12 / 16

Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo...

Kaip ir visuomet metų pabaigoje, taip ir šiais metais gruodžio 13 dieną įvyko ataskaitinis atstovavimo Europos kaimo turizmo federacijoje „Rural Tour“ seminaras.
Partneriai