(0)
2021 / 03 / 01

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje

2021 m. kovo 25 d. kviečiame dalyvauti projekto "Baltic sea food" baigiamojoje tarptautinėje konferencijoje, kuri vyks nuotoliniu būdu.

Moderatorius: Ain Hinsberg, Tartu universitetas, Pernu kolegija

Programa:

10:30-11:00 prisijungimas, dalyvių registracija

11:00-11:45 I sesija "PAGRINDINIAI BALTIJOS JŪROS MAISTO PROJEKTO PASIEKIMAI"

SVEIKINIMO ŽODIS. Estijos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovas / Baltijos jūros maisto projekto pagrindinis partneris

 

BALTIJOS JŪROS MAISTO PROJEKTO PASIEKIMŲ SANTRAUKA. Silja Lehtpuu, projekto koordinatorė, Estija

Silja Lehtpuu turi 15 metų vadovavimo patirtį įgyvendinant ir koordinuojant tarptautinius bendradarbiavimo, įskaitant INTERREG, projektus. Ji koordinavo Baltijos jūros maisto projekto įgyvendinimą 2017–2021 m.

 

 

BALTIJOS JŪROS REGIONO VIETOS MAISTO B2B PLATINIMO MODELIO IŠVADOS. Niclas Fjellström, Ystado savivaldybė, Kulinarinio paveldo tinklas, Švedija

Niclas Fjellström yra Europos tinklo regioninio kulinarinio paveldo koordinatorius. Tinklas aktyviai dirba su partneriais 20 šalių. Niclas taip pat yra projekto koordinatorius Ystado savivaldybėje, kuri yra Baltijos jūros maisto projekto partneris iš Švedijos.

 

 

 

11:45-12:30 II sesija "PRAKTINĖ B2B MAISTO PASKIRSTYMO PATIRTIS"

MECKLENBURG VORPOMMERN REGIONO PASKIRSTYMO SPRENDIMAI. Dörte Wollenberg, kooperatyvas „Die Meck - Schweizer“, Vokietija

Dörte Wollenberg nuo 2017 m. yra „ELG MecklenburgischeSchweiz eG“ kooperatyvo pirmininkė. Kooperatyvas kuruoja internetinę produktų prekybos platformą „Mecklenburgische Schweiz“ regione.

 

 

INTERNETINĖ PLATFORMA „IŠ ŪKIO Į NAMUS“ ESTIJOJE. Kristjan Peäske, Talust Koju Ltd, Estija

Kristjan Peäske yra someljė ir kelių TOP-restoranų Taline įkūrėjas. Kovodamas su COVID poveikiu, jis 2020 m. balandžio mėn. pradėjo internetinę prekybą (www.taluskoju.ee), kuri siūlo daugiau nei 30 smulkių gamintojų produktus.

 

 

12:30-12:50 kavos pertrauka

13:00-13:50 III SESIJA "ATEITIES VIZIJA VIETOS MAISTO IR KULINARINIO TURIZMO SEKTORIUOSE"

GASTRO KELIONIŲ LŪKESČIAI, MAISTO PASIŪLYMŲ KAITA KAIMO VIETOVĖSE. Silja Luide, maisto tinklaraštininkė, Estija

Silja Luide yra maisto rašytoja, mėgėja, kritikė ir tinklaraštininkė. Ji kas savaitę rašo maisto skiltį vienam didžiausių laikraščių Estijoje. Taip pat ji kuria receptus ir fotografuoja patiekalus skirtingoms įmonėms bei rašo restoranų apžvalgas.

 

 

TENDENCIJOS IR VIZIJA KULINARINIO TURIZMO SEKTORIUJE. Nick Hall, Skaitmeninio turizmo "Think Tank“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, Jungtinė Karalystė

Skaitmeninio turizmo „Think Tank“ įkūrėjas Nick Hall visuotinai laikomas vienu geriausiu pasaulio skaitmeninių tendencijų ir transformacijų turizmo srityje ekspertu. Nick savo patirtį kaupė du dešimtmečius, konsultavo daugybę įmonių ir toliau skatina diskusijas apie pramonės tendencijas.

 

13:50-14:15 Konferencijos uždarymas

 

Renginys NEMOKAMAS! Renginys vyks ANGLŲ KALBA!

Programą anlgų kalba galite rasti ČIA.

Visus norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iki kovo 8 d. – https://forms.gle/XBrVng3FC5XnE2BV6

Prisijungimo nuorodą atsiųsime visiems užsiregistravusiems dalyviams.

 

Daugiau informacijos:

Kotryna Kabašinskaitė, [email protected], +37063557154

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“
2021 / 04 / 12

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“

Galutinis Erasmus+ STORIE projekto rezultatas – įžvalgos ir patirtys. Tai – trys vadovai, kuriuose pateikiamos metodinės gairės ir rekomendacijos, parengtos projekto partnerių: STORIE Kaimo turizmo patirtys STORIE Vadovas pedagogams STORIE Vadovas politikos formuotojams
Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras
2021 / 04 / 09

Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras

2021 m. balandžio 8 d. nuotoliniu būdu įvyko Erasmus+ STORIE projekto baigiamsis seminaras.
Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija
2021 / 03 / 25

Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija

2021 m. kovo 25 d. įvyko projekto "Baltic sea food" baigiamoji tarptautinė konferencija. 6 išskirtiniai pranešėjai, beveik 300 dalyvių, 4 valandų renginys įrodo, kad projektas buvo išties reikšmingas ir jo rezultatai įdomus aplinkiniams.
Įvyko seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje"
2021 / 02 / 03

Įvyko seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo...

2021 m. vasario 2 d. nuotoliniu būdu įvyko Lietuvos kaimo tinklo komunikacijos projekto seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje". 
Nemokama mokymosi sistema mažoms kaimo įmonėms
2021 / 01 / 25

Nemokama mokymosi sistema mažoms kaimo įmonėms

STORIE programėlė yra išbandoma STORIE e-mokymosi medžiaga buvo sukurta mažų kaimo įmonių vadovams ar darbuotojams, tačiau prieinama visiems, ketinantiems pradėti verslą.
2020 metų nuveikti darbai ir pasiekimai
2021 / 01 / 08

2020 metų nuveikti darbai ir pasiekimai

Praėjus 2020-iesiems, apžvelgiame šiuos nelengvus ir iššūkių pilnus metus. Stengiamės į viską žiūrėti pozityviai ir matome, kad praėjusieji metai įprasminti gerais darbais, kilniomis veiklomis ir šūsniu kassavaitinių laiškų apie naujus karantino ribojimus...  Tad kaip ir kasmet pateikiame praėjusių...
Sodybos tiesia pagalbos ranką medikams
2020 / 12 / 21

Sodybos tiesia pagalbos ranką medikams

Pavasarį Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo gražią iniciatyvą, kurios metu skatino savo nares sodybas priimti medikus saviizoliacijai nemokamai. Prie šios pagalbos prisijungė beveik 30 Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narių.
Lankytinos vietos aplink Šiaulius, kuriose nepasigausite koronaviruso
2020 / 12 / 21

Lankytinos vietos aplink Šiaulius, kuriose nepasigausite koronaviruso

Paskelbtas karantinas ne vienam sumaišė laisvalaikio planus. Dabar – pats geriausias metas išbandyti dar neatrastus pažintinius takus, gamtos paminklus Šiaurės Lietuvoje!  Štai 10 objektų, kuriuos atrasite visiškai netoli Šiaulių.
Geriau pažinti Lietuvą kvies du nauji pėsčiųjų takai
2020 / 11 / 02

Geriau pažinti Lietuvą kvies du nauji pėsčiųjų takai

Pastaruoju metu ribotos galimybės keliauti po pasaulį Lietuvos gyventojus paskatino ieškoti įvairesnių pramogų. Pėsčiųjų žygiai, atrodo, užvaldė daugelio aktyvų poilsį mėgstančių žmonių laisvalaikį. Kelionėms po Lietuvą sudaromos ir vis geresnės sąlygos – kitais metais Lietuvoje bus pažymėtos dvi ilgųjų maršrutų pėsčiųjų tras...
Įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse"
2020 / 10 / 19

Įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo...

Spalio 15 d. Širvintų rajone, Kernavėje įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse". Kartu LKTA nariai uždarė XXIII-iąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje.
Partneriai