(0)
2023 / 06 / 05

Projektas CORDIALIS įgauna pagreitį

Prie šio projekto dirbame jau beveik pusantrų metų ir galime pasidžiaugti jau pasiektais rezultatais. Oficialiai pabaigėme pirmą projekto dalį, kuri buvo pažymėta bendru renginiu Italijoje. Tačiau apie tai, ką nuveikėme anksčiau, jau kalbėjome, o dabar norėtume papasakoti apie projekto naujienas ir ateities planus.

Socialinių tinkų komunikacija

Antroji projekto dalis prasidėjo naujo vadovo rengimu „Menu paremtos veiklos, skirtos vietos ir kaimo kultūros paveldui populiarinti“. Šis dokumentas yra skirtas daugiausia amatininkams, tačiau jis gali būti naudingas visiems, kas turi nedidelį verslą ir nori aktyviau ir išskirtiniau komunikuoti socialiuose tinkluose. Šiame vadove trumpai pristatoma amatininkų veikla kiekvieno projekto partnerio šalyje ir pateikiama penkiolika pavyzdžių kaip įdomiau komunikuoti socialiniuose tinkluose. Taip pat pateiktos instrukcijos, kaip šias veiklas pritaikyti amatininkų darbui bei pateikiami realaus gyvenimo pavyzdžiai. Vadovas išverstas į 5 kalbas: lietuvių, anglų, suomių, prancūzų ir italų.

Projekto partneriai taip pat siekė išsiaiškinti, kaip šie aprašyti pavyzdžiai veikia iš tikrųjų. Todėl Suomijos, Italijos ir Lietuvos partnerių socialinių tinklų paskyrose vietinėmis kalbomis buvo išbandytos penkios veiklos. Vadovą ir socialinių tinklų testavimo rezultatus galima rasti svetainėje www.cordialiserasmus.eu skiltyje „Rezultatai 2“.

Paroda

Mokymosi centrams ir bibliotekoms kuriame 10 elementų parodos modelį su 3 etapų dirbtuvių planu, įskaitant specialistams skirtą instrukcijų vadovą, kuris padės jiems sukurti savo parodą apie vietos kultūrą, įtraukiant visuomenę. Medžiaga bus prieinama rudens pradžioje.

Kaip sukurti efektyvų vaizdo įrašą?

Kad sukurtumėte gerus vaizdo įrašus, reikia geros įrangos ir žinių, kaip ja naudotis. Projekto partneriai parengė atskirą dokumentą, kuriame trumpai aptariami įvairūs su vaizdo įrašų kūrimu susiję aspektai ir žingsniai. Prieš pradėdami galvoti apie turinio filmavimą namuose, būtina perskaityti šį trumpą dokumentą.

Projekto seminaras vyks 2023 m. pabaigoje arba 2024 m. pradžioje
Kaip ir pirmoje projekto dalyje, surengsime du renginius – vieną bendrą, kuris vyks anglų kalba bei atskirus renginius kiekvieno partnerio šalyje vietine kalba. Daugiau informacijos apie tai skelbsime Facebook ir projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu. Sekite mus!

 

 

Regionų paveldo skatinimas
2024 / 01 / 03

Regionų paveldo skatinimas

Regionų paveldo skatinimas vykdant interaktyvią veiklą „CORDIALIS“ komanda sukūrė daug įvairios mokomosios medžiagos, skirtos didinti Europos amatų ir kultūros paveldo žinomumą. Į šią parengtą medžiagą įeina: 1) vadovas, skirtas amatininkams ir specialistams, norintiems interaktyviai pristatyti savo veiklą bei produktus int...
Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo RuralTour veikla
2023 / 12 / 15

Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo...

Gruodžio 12 dieną suorganizavome ataskaitinį atstovavimo Europos kaimo turizmo federacijoje „Rural Tour“ seminarą, kuris įvyko Alytaus rajone.  
Balsavimas už 2023 m. Lietuvos turizmo sėkmingiausiuosius
2023 / 12 / 14

Balsavimas už 2023 m. Lietuvos turizmo sėkmingiausiuosius

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra Keliauk Lietuvoje skelbia balsavimą už 2023 m. LIETUVOS TURIZMO SĖKMINGIAUSIUOSIUS.
Suorganizavome pirmąjį hakatoną
2023 / 12 / 01

Suorganizavome pirmąjį hakatoną

Šią savaitę suorganizavome pirmąjį mūsų ir projekto BASCIL hakatoną, kuris vyko Kauno kolegijoje. Hakatono tikslas buvo kiekvienam projekto pilotinio regiono dalyviui – ūkininkui ar verslininkui, sukurti naują arba atnaujintą kulinarinio turizmo produkto ir/arba paslaugos pasiūlymo koncepciją: kokia tai paslauga, kokiems klientams j...
Suorganizavome COSME projekto įvadinį renginį
2023 / 10 / 27

Suorganizavome COSME projekto įvadinį renginį

Spalio 26 d. Kelmės rajone suorganizavome pirmąjį EuroCluster projekto dalyvių susitikimą.
Įvyko BASCIL projekto viešinimo seminaras
2023 / 10 / 20

Įvyko BASCIL projekto viešinimo seminaras

Šią savaitę surengėme projekto "BASCIL - Inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams: veiklos įvairinimo skatinimas, teikiant kulinarinio turizmo paslaugas" viešinimo seminarą. Mūsų projekto ir šio renginio tikslas, kad būtų pasakojamos žmonių istorijos, projektų veiklomis sukurti pokyčiai bei...
Įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos žaliosios bangos dalis“
2023 / 10 / 19

Įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos...

Spalio 18 d. Kelmės rajone įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos žaliosios bangos dalis“, kuria uždarėme 2023 m. kaimo turizmo sezoną.
Įvyko antrasis kaimo tinklo projekto seminaras apie kulinarinį turizmą
2023 / 10 / 11

Įvyko antrasis kaimo tinklo projekto seminaras apie kulinarinį turizmą

Spalio 9 d. suorganizavome antrąjį mokymų ciklo „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Šilutės rajone.
BASCIL projekto susitikimas
2023 / 09 / 26

BASCIL projekto susitikimas

Praėjusią savaitę turėjome dar vieną BASCIL projekto susitikimą Radviliškio rajone.
Įvyko seminaras „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“
2023 / 09 / 21

Įvyko seminaras „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša...

Rugsėjo 20 d. suorganizavome pirmą mokymų ciklo „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Radviliškio rajone, sodyboje „Panekelpių kaimas“.
Partneriai