(0)
2021 / 08 / 20

Pradedame įgyvendinti naują tarptautinį projektą - AGRICONT

2021 m. vasarą gavome patvirtinimą pradėti ir įgyvendinti naują projektą „Bendradarbiavimas agroturizme: partnerystės kūrimas ir Lietuvos bei Gruzijos įmonių bendradarbiavimas – AGRICONT“, kurį įgyvendinsime drauge su Gruzijos ūkininkų asociacija.

Projekto tikslas – pagerinti Lietuvos ir Gruzijos žemės ūkio turizmą ir padidinti jo konkurencingumą. Projekto metu bus atrinktos 7 asociacijos, klasteriai ar kitos turizmo verslą jungiančios įmonės (BSO) kiekvienoje šalyje. Projekto partneriai skatins komunikaciją bei bendradarbiavimą tarp šių įmonių, kad jos įgytų naujų žinių, suprastų savo trūkumus, juos panaikintų bei padidintų savo darbo našumą ir paslaugų spektrą. Įgyvendinant šį projektą bus iškelti institucinio bendradarbiavimo klausimai, bus dalinamasi gerąja patirtimi, atliekamos lyginamosios analizės, keičiamasi žiniomis bei technologiniais atradimais tarp abiejų partnerių šalių. Kadangi tiek Lietuvos, tiek Gruzijos agroturizmo sektoriaus potencialas didžiulis, gyvybiškai svarbu užmegzti tiesioginius ryšius tarp šių šalių įmonių. Įvairūs susitikimai, diskusijos ir atliekamos analizės padės įmonėms įvertinti dabartinę savo poziciją rinkoje, leis suprasti savo veiklos spragas ir, remiantis ekspertų išvadomis, pakeisti ir koreguoti savo strateginio vystymosi tikslus.

Įgijus naujų žinių, projekto dalyviai turės galimybę išplėsti savo siūlomų paslaugų sąrašą. Suprantama, kad dažnu atveju, norint išplėsti jų paslaugų spektrą, ilgainiui reikės įdarbinti papildomų darbuotojų. Todėl šis projektas prisidės prie skurdo mažinimo skirtinguose Lietuvos ir Gruzijos regionuose (tiek kaimo, tiek miesto), kuriant naujas darbo vietas.

Projekto pradžia – 2021 m. liepos 1 d.

Projekto pabaiga – 2022 m. balandžio 30 d.

Projekto biudžetas 54 469,37 Eur. Eurochambers finansavimui skiria iki 51 745,90 Eur, t.y. 95 proc. projekto sumos.

 

 

Jau pradėjome įgyvendinti pirmąsias veiklas: mėnesio pradžioje turėjome projekto darbuotojų pradinį susitikimą, kurio metu aptarėme darbus bei jų atlikimo terminus. O rugpjūčio 19 d. abiejų šalių komunikacijos specialistės dalyvavo virtualiame susitikime, kurio metu sudėliojo komunikacijos strategiją bei aptarė galimybes, kaip įtraukti kuo daugiau suinteresuotų šalių į šį projektą. Rugpjūčio 31 d. įvyks pirmasis virtualus susitikimas su atrinktomis 14 organizacijų.

 

 

Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį ir yra pilnai jo atsakomybė, todėl Europos sąjunga negali būti laikoma atsakinga už pateiktą informaciją ir bet kokį jos naudojimą.

AGRICONT projekto lietuvių susitikimas
2021 / 09 / 13

AGRICONT projekto lietuvių susitikimas

Rugsėjo 10 dieną turėjome dar vieną AGRICONT projekto susitikimą, kurio tikslas buvo suvesti projekte dalyvaujančias Lietuvos organizacijas bei asociacijas su smulkiais kaimo turizmo verslininkais. Tokį patį susitikimą savo šalyje surengė ir Gruzijos partneriai su savo atrinktomis organizacijomis.
"Atviros dienos kaime 2021" rezultatai
2021 / 09 / 08

"Atviros dienos kaime 2021" rezultatai

Šiais metais akcija „Atviros dienos kaime“ vėl įvyko rugsėjo pirmąjį savaitgalį. Prie rudeninės akcijos prisijungė 55 dalyviai: 17 kaimo turizmo sodybų, 12 ūkių, 7 amatininkai-menininkai, 6 muziejai, 5 bendruomenių centrai, 3 kelionių bei pramogų organizatoriai, 2 kulinarinio paveldo puoselėtojai, 2 dvarai bei 1 kavinė.
AGRICONT projekto dalyvių susitikimas
2021 / 09 / 01

AGRICONT projekto dalyvių susitikimas

Vakar (rugpjūčio 31 d.) turėjome virtualų AGRICONT projekto susitikimą su Lietuvos ir Gruzijos turizmo ir agroturizmo įmonėmis.
Įvyko seminaras „Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje“
2021 / 08 / 31

Įvyko seminaras „Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje“

Rugpjūčio 30 d. suorganizavome antrą mokymų ciklo „Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje“ seminarą, kuris įvyko Klaipėdos r., Petrutės Račkauskienės sodyboje.
Pasiimkite "Atviros dienos kaime 2021" žemėlapius nemokamai
2021 / 08 / 27

Pasiimkite "Atviros dienos kaime 2021" žemėlapius nemokamai

Net 55 akcijos "Atviros dienos kaime" dalyviai visoje Lietuvoje rugsėjo 3-5 d. lauks svečių ir bus jiems paruošę išskirtinių pasiūlymų, programų, ekskursijų, degustacijų, paskaitų ar kitų atrakcijų. Kad lankytojams būtų patogiau ir lengviau pasirinkti norimus aplankyti objektus yra parengti žemėlapiai, kuriuose galima r...
Projekto "Miško takas" suvenyrai keliautojams
2021 / 08 / 24

Projekto "Miško takas" suvenyrai keliautojams

Mūsų projekto "Miško takas" gerbėjams turime gerą žinią - visai netrukus greta maršruto įsikūrusiuose Turizmo informaciniuose centruose bus galima rasti naujus projekto suvenyrus - atvirukus. Tai puikus būdas draugą pakviesti keliauti Miško taku drauge ar tiesiog būdas sau išsaugoti atsiminimą apie kelione...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2021“
2021 / 08 / 19

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2021“

Rugpjūčio 17 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių, nuomonės formuotojų bei fotografų aplankė 4 išskirtinius objektus Kazlų Rūdos savivaldybėje bei Šakių rajone.
2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei kaimo turizmo sezono atidarymo šventė
2021 / 06 / 17

2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei...

2021 m. birželio 16 d. LKTA turėjome ypatingą dieną! Po ilgo laiko ir bendravimo virtualiai pagaliau susibūrėme į dvigubą gyvą susitikimą! Saulėtą trečiadienį suorganizavome visuotinį narių susirinkimą, po kurio įvyko sezono atidarymo šventė.
2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių susirinkimas
2021 / 06 / 08

2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių...

Neįvykus 2021 m. birželio 7 d. susirinkimui, pakartotinis LKTA visuotinis narių susirinkimas įvyks 2021 m. birželio 16 d. 11 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (Universiteto g. 8a, Akademija, Kauno r.) IV rūmų konferencijų salėje. Registracijos pradžia 10.00 val.
„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!
2021 / 05 / 28

„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!

Jau greičiausiai esate girdėję, jog vykdome projektą „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Hiking project). Dažnai sulaukiame klausimų, kada trasos bus pažymėtos bei kada ir kur galima bus rasti informaciją apie maršrutus.
Partneriai