(0)
2022 / 05 / 23

Oficialu – Miško takas atidarytas!

Praėjusios savaitės pabaiga mums buvo labai svarbi ir įsimintina! Mes, kartu su partneriais, oficialiai atidarėme Miško taką!

Konferencijoje buvo akcentuojami pėsčiųjų žygių privalumai, pristatant juos ne tik kaip aktyvų poilsį gamtoje ar alternatyvų keliavimo būdą, bet ir kaip priemonę, padedančią pritraukti keliautojus, stiprinti bendruomenes, esančias greta maršrutų, ir skatinti vietos verslininkus, taip prisidedant prie visuomenės gerovės.

Konferencijoje galėjome išgirsti ekspertų įžvalgas iš Danijos, Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurie pasidalino savo patirtimi apie ilgų maršrutų kūrimą, plėtrą bei ilgalaikes perspektyvas.

Konferenciją moderavo LKTA tarybos pirmininkas Linas Žabaliūnas, o baigiamojoje panelinėje diskusijoje galėjome išgirsti ir LKTA prezidentės Agnės Vaitkuvienės įžvalgas.

Po konferencijos dalyviai dalyvavo ekskursijoje po Kauną - 2022 m. Europos kultūros sostinę.

Kas neturėjo progos atvykti į konferenciją, bet norėtų išgirsti ekspertų įžvalgas, kviečiame peržiūrėti konferencijos įrašą ČIA.

Kadangi mūsų projektas Miško takas apie žygius, tad koks atidarymas be tikro ilgo prasiėjimo? Šeštadienį keliavome į Žemaitiją, kur vyko Miško tako atidarymo žygis. Žygio metu įveikėme vieną iš gražiausių Miško tako atkarpų, vingiuojančią tarp didžiausių Žemaitijos nacionalinio parko ežerų: Paplatelė – Plateliai. O sekmadienį Miško tako atidarymo žygis vyko Latvijoje – Kuldygoje.

Mes labai didžiuojamės šiuo savo projektu ir tikime, kad jį atras daugybė keliautojų. O kad tai padaryti būtų lengviau, kviečiame visus dalintis savo kelionėmis Miško ir Jūrų takais, kalbėti apie tai garsiai, kad kuo daugiau žmonių galėtų atrasti šiuos nuostabius maršrutus!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas
2022 / 11 / 22

Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas

Šiandien turėjome paskutinį AGRICONT projekto virtualų susitikimą, kurio metu apžvelgėme projekto eigą, nuveiktus darbus ir naudą dalyviams
Projekto CORDIALIS naujienos
2022 / 11 / 21

Projekto CORDIALIS naujienos

Projektas „CORDIALIS“ COVID-19 sveikatos krizė atskleidė piliečių poreikį naudoti skaitmenines priemones švietime, daugelyje profesinių ir kultūros sektorių bei atskleidė nuotolinio bendravimo problemas.
Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai
2022 / 10 / 28

Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022...

2022 m. spalio 26 d. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sezono uždarymo renginyje buvo nominuoti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai.
Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“
2022 / 10 / 27

Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo...

Spalio 26 d. Anykščių rajone įvyko konferencija „ Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“. Kartu LKTA nariai uždarė XXV-ąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje bei paminėjo 25-ąjį Lietuvos kaimo turizmo asociacijos jubiliejų.
AGRICONT projekto kolegų vizitas Lietuvoje
2022 / 10 / 20

AGRICONT projekto kolegų vizitas Lietuvoje

Šią savaitę AGRICONT projekto kolegos iš Sakartvelo svečiavosi Lietuvoje.  
Akcijos „Atviros dienos kaime 2022“ rezultatai
2022 / 09 / 22

Akcijos „Atviros dienos kaime 2022“ rezultatai

Šeštąjį kartą organizuota iniciatyva kvietė pabėgti iš miesto ir ankstyvą rudenį praleisti gamtos apsuptyje, mėgaujantis sezoninėmis gėrybėmis, susipažįstant su dvarais, muziejais, pažintiniais takais, regioniniais parkais. O kur dar įvairiausios edukacijos, amatininkų rengiami susitikimai, galimybė pabuvoti ūkiuose ir paben...
Atviros dienos kaime 2022 - Aukštaitija
2022 / 09 / 06

Atviros dienos kaime 2022 - Aukštaitija

Jau šį penktadienį prasideda mūsų kasmetinis renginys „Atviros dienos kaime“! Visoje Lietuvoje lankytojų lauks net 60 įvairiausių objektų, kurie siūlys įdomias ir skanias pramogas savo svečiams. 
Atviros dienos kaime 2022 - Suvalkija
2022 / 08 / 30

Atviros dienos kaime 2022 - Suvalkija

"Atviros dienos kaime" organizuojame jau šeštą kartą! Ši iniciatyva metai iš metų suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime. Šiemet Lietuvos kaimas duris...
Atviros dienos kaime 2022 - Dzūkija
2022 / 08 / 23

Atviros dienos kaime 2022 - Dzūkija

Turime puikių žinių – jau visai netrukus, rugsėjo 9–11 dienomis, vyks akcija „Atviros dienos kaime“. Šeštąjį kartą organizuojama iniciatyva kviečia pabėgti iš miesto ir ankstyvą rudenį praleisti gamtos apsuptyje, mėgaujantis sezoninėmis gėrybėmis, susipažįstant su dvarais, muziejais, pažintiniais taka...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2022“
2022 / 08 / 19

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2022“

Rugpjūčio 17 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių, nuomonės formuotojų bei fotografų aplankė 5 išskirtinius objektus Radviliškio, Kėdainių bei Kaišiadorių rajonuose.
Partneriai