(0)
2021 / 03 / 25

Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija

2021 m. kovo 25 d. įvyko projekto "Baltic sea food" baigiamoji tarptautinė konferencija. 6 išskirtiniai pranešėjai, beveik 300 dalyvių, 4 valandų renginys įrodo, kad projektas buvo išties reikšmingas ir jo rezultatai įdomus aplinkiniams.

Nuo pat pradžių konferenciją buvo planuojama organizuoti gyvai - Estijoje. Deja, bet pandemija ir ribojimai perkėlė renginį į virtualią erdvę, tačiau tai nesutrukdė pakviesti išties kompetetingus pranešėjus bei pritraukti daugybės klausytojų iš skirtingų šalių.

Renginys prasidėjo sveikinimo žodžiu bei pirmąja sesija, kurios metu buvo pristatytas projektas "Baltic sea food", jo tikslas, rezultatai bei įsimintiniausios akimirkos. Projekto koordinatorė Silja Lehtpuu išsamiai papasakojo apie tris metus vykdytas veiklas ir jų poveikį gamintojams bei verslams. Toliau sekė partnerio iš Švedijos Niclas'o Fjellström'o pristatymas apie Baltijos Jūros regiono vietos maisto B2B platinimo modelį.

Antrojoje sesijoje girdėjome dvi praktines B2B maisto paskirstymo patirtis. Vieną realų Vokietijos pavyzdį pristatė Dörte Wollenberg, antrasis pavyzdys buvo pristatytas vieno garsiausių somelje bei internetinio kooperatyvo įkūrėjo Estijoje Kristjan Peäske.

Trečioji sesija atnešė įdomių įžvalgų apie ateities vizijas maisto ir kulinarinio turzmo sektoriuose. Silja Luide, garsi tinklaraštininkė Estijoje, pristatė gastro kelionių lūkesčius, o Nick Hall (Jungtinė Karalystė), pateikdamas pavyzdžius iš viso pasaulio, uždarė konferenciją interaktyviu pranešimu apie turizme esančias tendencijas, žmonių vartotojiškumą bei pavyzdžius kaip tai pakeisti ir sukurti teigiamus pokyčius.

Džiaugiamės, kad konferencija susilaukė didžiulio susidomėjimo, tai parodo, kad projektas, kurio partneriai buvome, yra iš tiesų reikšmingas. Per 3 metus surinkta medžiaga, praktiniai bandymai ir užmegzti ryšiai atneš naudos daugeliui vietinių gamintojų. Tikime, kad su projekto partneriais ir ateityje turėsime galimybę įgyvendinti ne vieną įdomią idėją, kurios rezultatais galėsime pasidalinti su visais!

Konferencijos įrašą bei pristatymų skaidres galite peržiūrėti projekto svetainėje - http://www.balticseaculinary.com/conference.

Renginys buvo organizuojamas įgyvendinant Interreg programos projektą Baltic Sea Food.

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“
2021 / 04 / 12

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“

Galutinis Erasmus+ STORIE projekto rezultatas – įžvalgos ir patirtys. Tai – trys vadovai, kuriuose pateikiamos metodinės gairės ir rekomendacijos, parengtos projekto partnerių: STORIE Kaimo turizmo patirtys STORIE Vadovas pedagogams STORIE Vadovas politikos formuotojams
Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras
2021 / 04 / 09

Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras

2021 m. balandžio 8 d. nuotoliniu būdu įvyko Erasmus+ STORIE projekto baigiamsis seminaras.
Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje
2021 / 03 / 01

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje

2021 m. kovo 25 d. kviečiame dalyvauti projekto "Baltic sea food" baigiamojoje tarptautinėje konferencijoje, kuri vyks nuotoliniu būdu.
Įvyko seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje"
2021 / 02 / 03

Įvyko seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo...

2021 m. vasario 2 d. nuotoliniu būdu įvyko Lietuvos kaimo tinklo komunikacijos projekto seminaras "Bendradarbiavimas vietinio maisto tiekimo grandinėje". 
Nemokama mokymosi sistema mažoms kaimo įmonėms
2021 / 01 / 25

Nemokama mokymosi sistema mažoms kaimo įmonėms

STORIE programėlė yra išbandoma STORIE e-mokymosi medžiaga buvo sukurta mažų kaimo įmonių vadovams ar darbuotojams, tačiau prieinama visiems, ketinantiems pradėti verslą.
2020 metų nuveikti darbai ir pasiekimai
2021 / 01 / 08

2020 metų nuveikti darbai ir pasiekimai

Praėjus 2020-iesiems, apžvelgiame šiuos nelengvus ir iššūkių pilnus metus. Stengiamės į viską žiūrėti pozityviai ir matome, kad praėjusieji metai įprasminti gerais darbais, kilniomis veiklomis ir šūsniu kassavaitinių laiškų apie naujus karantino ribojimus...  Tad kaip ir kasmet pateikiame praėjusių...
Sodybos tiesia pagalbos ranką medikams
2020 / 12 / 21

Sodybos tiesia pagalbos ranką medikams

Pavasarį Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo gražią iniciatyvą, kurios metu skatino savo nares sodybas priimti medikus saviizoliacijai nemokamai. Prie šios pagalbos prisijungė beveik 30 Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narių.
Lankytinos vietos aplink Šiaulius, kuriose nepasigausite koronaviruso
2020 / 12 / 21

Lankytinos vietos aplink Šiaulius, kuriose nepasigausite koronaviruso

Paskelbtas karantinas ne vienam sumaišė laisvalaikio planus. Dabar – pats geriausias metas išbandyti dar neatrastus pažintinius takus, gamtos paminklus Šiaurės Lietuvoje!  Štai 10 objektų, kuriuos atrasite visiškai netoli Šiaulių.
Geriau pažinti Lietuvą kvies du nauji pėsčiųjų takai
2020 / 11 / 02

Geriau pažinti Lietuvą kvies du nauji pėsčiųjų takai

Pastaruoju metu ribotos galimybės keliauti po pasaulį Lietuvos gyventojus paskatino ieškoti įvairesnių pramogų. Pėsčiųjų žygiai, atrodo, užvaldė daugelio aktyvų poilsį mėgstančių žmonių laisvalaikį. Kelionėms po Lietuvą sudaromos ir vis geresnės sąlygos – kitais metais Lietuvoje bus pažymėtos dvi ilgųjų maršrutų pėsčiųjų tras...
Įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse"
2020 / 10 / 19

Įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo...

Spalio 15 d. Širvintų rajone, Kernavėje įvyko Konferencija "Bendradarbiavimo sinergija kaimo vietovėse". Kartu LKTA nariai uždarė XXIII-iąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje.
Partneriai