(0)
2019 / 09 / 19

Baltijos pajūrio pėsčiųjų žygis. Dar vienas bendras Baltijos valstybių tikslas

Rugsėjo 13-14 dienomis LKTA delegacija lankėsi Estijoje, Kabli miestelyje, Pernu apskrityje ir susitiko su partneriais iš Latvijos, Estijos, Vokietijos bei dalyvavo tarptautinėje konferencijoje “Žygis Baltijos pajūriu: E9 maršruto atidarymas”.

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos partneriai – Latvijos ir Estijos kaimo turizmo asociacijos inicijavo tematinės darbo grupės susitikimą su Europos žygeivių asociacija. Buvo aptariamos bendradarbiavimo gairės, E9 ir E11 tolimųjų maršrutų pratęsimo Lietuvoje galimybės, įtraukiant paslaugų teikėjus kaimiškose teritorijose ar paskatinant naujų paslaugų regionuose atsiradimą. Latvijos ir Estijos organizacijos pasidalijo savo patirtimi įgyvendinant projektą – rinkodaros bei komunikacijos srityse, žygeivių asociacija įvardijo priklausymo organizacijai privalumus ir būsimą pagalbą. Baltijos valstybės savo apimtimi turistams iš kitų šalių atrodo pakankamai mažos, tad jungtiniai projektai padidintų mūsų potencialą turizmo prasme.

Konferencijos metu buvo pristatytas 1200 km ilgio maršrutas Estijos ir Latvijos pajūriu, kuris apima daugiau nei 500 gamtos, kultūros ir istorijos lankomų objektų. Šis maršrutas yra tarptautinio E9 tolimojo maršruto dalis, kuris tęsiasi nuo Portugalijos iki Estijos. Maršrutas pritaikytas įvairiems keliautojų poreikiams ir gali būti pasirenkamas pagal apimtį bei sudėtingumą. Konferencijos metu projekto partneriai dalijosi įvairia patirtimi, iššūkiais įgyvendinant projektą bei džiaugėsi puikiu rezultatu ir pridėtine projekto verte – atsiradusiu bendradarbiavimu su vietinėmis bendruomenėmis bei galimybe į projektą įtraukti apgyvendinimo, maitinimo bei kitus vietinius paslaugų teikėjus, esančius aplink trasą. Bendra projekto idėja suvienijo skirtingas organizacijas bei sektorius ir ši jų patirtis įkvėpė ne tik mus, bet ir visus konferencijos dalyvius. LKTA savo ruožtu ieškos galimybių, kaip šiuos tarptautinius maršrutus E9 (pajūrio) ir E11 (miško) pratęsti Lietuvoje ir tapti nenutrūkstamos grandinės dalimi.

Sekančią konferencijos dieną vyko praktinis maršruto trąsos patikrinimas ir susipažinimas su ženklinimu bei naujo produkto komunikacijos kanalais.

 

 

 

 

 

 

 

Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą
2020 / 09 / 07

Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą

Europos socialinis fondas Pranešimas spaudai 2020-09-07, Kaunas Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą Lietuvos kaimo turizmo Asociacija įgyvendina projektą Kompetencijų ugdymas per darbuotojų mokymą. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto &b...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime“
2020 / 08 / 20

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime“

Rugpjūčio 18 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Virš 20 žurnalistų, kelionių organizatorių, nuomonės formuotojų bei fotografų aplankė 5 išskirtinius objektus Vilniaus, Molėtų bei Anykščių rajonuose.
Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos
2020 / 06 / 09

Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos

Kaip visuomet, akcija "Atviros dienos kaime" turėjo vykti gegužės mėnesį, bet dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos, renginį turėjome nukelti vėlesniam laikui. Informuojame, kad jau patvirtinome naujas datas! Renginys vyks šių metų RUGSĖJO 4-6 d.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti
2020 / 06 / 01

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija bei Žemės ūkio ministerija jau antrus metus kviečia kaimo turizmo sodybas dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse.
Pasėlių deklaravimas 2020 metais
2020 / 05 / 20

Pasėlių deklaravimas 2020 metais

Informuojame, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.
Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą
2020 / 05 / 18

Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą

Šie metai atnešė į mūsų gyvenimus bei veiklas daug pokyčių ir netradicinių sprendimų. Tad nenuostabu, kad ir vasaros pradžios šventę organizuojame kiek kitokią. 2020 m. LKTA sezono atidarymas būtų vykęs Trakų rajone. O dabar skelbiame, kad gegužės 21 d. (ketvirtadienį) sezono pradžios vakarėlis vyks tiesiog kiekvieno mūsų n...
Projektas "Amatų kelias" įsibėgėja!
2020 / 05 / 11

Projektas "Amatų kelias" įsibėgėja!

2018 metų pabaigoje pradėjome įgyvendinti projektą "Tradicinių lietuviškų amatų gidas", kurio tikslas vykdant e. rinkodaros priemones didinti tradicinių Lietuvos amatų bei UNESCO kultūros paveldo objektų populiarumą bei žinomumą.
Vietinio maisto produktų pardavimo modelio B2B vadovas
2020 / 04 / 24

Vietinio maisto produktų pardavimo modelio B2B vadovas

Įgyvendindama projekto Baltic sea food veiklas, Lietuvos kaimo turizmo asociacija parengė vadovo vertimą, kuris yra skirtas vietinio maisto pardavimus vykdančioms tarpinėms įmonėms.
Akcija „Atviros dienos kaime“ nukeliama į rudenį!
2020 / 03 / 31

Akcija „Atviros dienos kaime“ nukeliama į rudenį!

Dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos renginio „Atviros dienos kaime“ data keisis! Planuojame akciją kelti į ankstyvą rudenį, tikimės, kad ši neganda bus praėjusi ir visi galėsime ramiai mėgautis pramogomis Lietuvos kaime.
Kaimo turizmo sodybos tiesia pagalbos ranką medikams
2020 / 03 / 25

Kaimo turizmo sodybos tiesia pagalbos ranką medikams

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sodybos pasiruošusios prisidėti prie pagalbos medikams ir priimti juos saviizoliacijai nemokamai.
Partneriai