(0)

Naujametiniai žaidimai ir burtai

  • Naujųjų metų išvakarėse į šalto vandens dubenį pilame karštą vašką ir spėjame ateitį iš vandenyje susidariusių figūrų. Jei matome figūrėlę, kuri panaši į širdį, tai tada seksis meilės reikaluose, jei figura panaši į karstą,  tai namus gali aplankiti mirtis, jei vendens dubeny karūna, tai Jūsų laukia garbė ir pripažinimas, jei figūra panaši į pinigus, tai kitais metais nepritekliaus neteks patirti.
  • Vakarėlio dalyviai apsiauna klumpėmis (ar šiems laikams artimesniu apavu) ir atsisėda prieš duris. Paskui meta klumpę per galvą durų kryptimi. Jei klumpė nukris pirštų galais į kambario vidų, tai  vesti ar ištekėti kitais metais nepavyks ir atvirkščiai.
  • Naujųjų metų vakarą ant 12 lapelių mergina turi parašyti 12 vyriškų vardų, o 13-ąjį palikti tuščią. Po to lapelius sulankstyti ir pakišti po savo pagalve. Pabudusi ryte, mergina turi ištraukti pirmą pasitaikiusį lapelį ir perskaityti vardą. Kieno vardas bus parašytas ant lapelio, už to ir ištekės. Jei ištrauks tuščią lapelį, tai kitais metais liks viena ir neištekės. Jei mergina prabus naktį, dar prieš prašvintant, turi lapelį su vardu ištraukti ir pasidėti šalia lovos, nedegant šviesos. O perskaityti tik išaušus. Žaidimas tinka ir vaikinams, tik jie ant lapelių parašo merginų vardus.
  • Jei Naujųjų metų naktį mergina, būdama kambaryje viena, uždegs 12 žvakių ir atsisėdusi prieš veidrodį ilgai į jį žiūrės,  tai lygiai 12 val. veidrodyje gali pamatyti savo ateitį.
  • Kai vakarėlio dalyviai, susėda prie stalo. Po lėkštelėmis reikia paslėpti raktą, žiedą, vandens taurelę ir pinigą. Tada lėkšteles  gerai sumaišyti. Po to visi dalyviai pasirenka po vieną lėkštelę. Tas, kuris atras žiedą, ateinančiais metais sukurs šeimą, kas ras vandens taurelę, gaus girtuoklį vyrą (arba žmoną), kas raktą - šeimininkaus savo namuose, o kas pinigą, tas bus turtingas.
Partneriai