(0)

Tradiciniai patiekalai HBH poilsio ir pramogų komplekse

HBH Juozo alaus bravoras, siekdamas išsaugoti Lietuvos paveldą, puoselėja kaimo sodybos kultūrines ir ūkines tradicijas. Sodyba visus metus siūlo: apgyvendinimo bei maitinimo  paslaugas, banketines sales, pirtis, vaikų žaidimo aikšteles, krepšinio aikštelę, skulptūrų ir poilsio parką, įvairius sporto bei pramoginius renginius ir kitas pramogas geram poilsiui.

Bravoras gamina daugybę Lietuvos tautinio paveldo produkto sertifikatą turinčių patiekalų. Vienas iš jų - gira. Gira pradėta gaminti 2001metais pagal močiutės receptą. Jai gaminti naudojami tik natūralūs produktai – kepinta juoda duona, mielės, cukrus, razinos, vanduo. Gira ne tik puikus gėrimas atsigaivinti karštą dieną, bet ir vaistas virškinimui gerinti.

Greta restorano ir apgyvendinimo paslaugų, lankytojai gali susipažinti su HBH augintiniais - įvairiais gyvūnais, pasivaikščioti po skulptūrų parką ar pelkių taką. Tai - beveik pusės kilometro ilgio medinių lentelių takas įrengtas tikroje pelkėje, kur gamtos mylėtojams pastatyti informaciniai stendai, o bėgantiems nuo žmonių šurmulio – poilsiavietės ir suoliukai.

Partneriai