(0)

Stirnelės viensėdis

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Kaimo turizmo sodyba Stirnelės viensėdis įsikūrusi Labanoro regioniniame parke, 10 ha plote. 4 kilometrų spinduliu sodybą supa net 18 įvairaus dydžio ežerų, ežerėlių. Tai puiki vieta mėgstantiems komfortą, ramybę, privatumą. Sodyba orientuojasi į ramų  poilsį.
Sodyba gali pasiūlyti tris vienodus rąstinius namelius su svetaine, virtuve, visais patogumais, 2 miegamaisiais 2-ame aukšte bei terasa su lauko baldais. Nameliuose patogiai ilsėtis ir pramogauti gali 4-8 žmonių grupė.
Sodyboje yra ir didesnis namas su erdvia svetaine, virtuve, pirtimi ir 4 miegamaisiais antrame aukšte. Šalia kubilas, didelė pavėsinė, kepsninė.
Sodybos šeimininkai organizuoja pažintinius žygius po Labanoro girią vaikų ir suaugusių grupėms.

Akcijos pasiūlymas - Pažink Labanorą! - pėsčiųjų žygis po Labanoro regioninį parką

Sodyba Stirnelės viensėdis maloniai kviečia į pažintinį pėsčiųjų žygį po Labanoro regioninį parką.

Žygio metu supažindinsime su Labanoro girios gamtos turtais, medžių gyvenimo keliu, išmoksime skaičiuoti jų metus, apkabinsime pušis, kurių amžius siekia kelis šimtus metų, aplankysime Stirnių pilkapius, grožėsimės miško ežerėliais ir puikiais vaizdais, patirsime dar daug visokių įdomybių. Žygį ves sodybos šeimininkas, čia gimęs ir užaugęs, čia ir gyvenantis ketvirtos kartos eigulys Gediminas.

Žygio atstumas apie 10 km, laikas apie 4-5 valandos. Žygio pradžia - sodyboje Stirnelės viensėdis. Čia galima bus palikti mašinas.

Galite rinktis pažintinį žygį su nakvyne mūsų kaimo turizmo sodyboje Stirnelės viensėdis. Tuomet dienos metu pakeliavę po Labanoro girią, pailsėję, vėlai vakare galėsite nuvykti į Molėtų astronomijos observatorija muziejų stebėti naktinį žvaigždėtą dangų, o sekančią dieną – aplankyti Mindūnų apžvalgos bokštą, Ežerų žvejybos ir medžioklės muziejų, o Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre  - pažintinę virtualią edukacinę erdvę „Molėtai kitaip“, kur su virtualios realybės šalmais nusikelsite 3000 metų atgal ir pakeliausite laiku per Molėtų krašto istoriją.

Kainos ir sąlygos:
Žygiui suteikiama 20 % nuolaida asmeniui.
Kaina su nuolaida – 8 eurai suaugusiam žmogui, 5 eurai vaikui (pageidaujama grupė apie 30 žmonių).
Apgyvendinimo nameliuose kainos sutartinės.
Dėl dalyvavimo žygyje ir apgyvendinimo sodybos nameliuose būtina išankstinė registracija.
Žygio metu būtina turėti patogią avalynę, geriamo vandens, užkandžių, priemones nuo uodų.  

Siūlomi lankytini objektai:
- Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus, Molėtų astronomijos observatorija – būtina išankstinė registracija tel.:+370 615 20688;
- Virtuali edukacija „Molėtai kitaip“ -  būtina išankstinė registracija tel.: +370 689 25888, +370 383 51187;
- Ežerų žvejybos ir medžioklės muziejus;
- Mindūnų apžvalgos bokštas.

 

Lankytojai laukiam:

Rugsėjo 5 dieną (Žygis nuo 10 iki 15 val.)

Išankstinė registracija telefonu +37068507116, +37069978001 būtina.

Partneriai