(0)

Poilsio namai „Olando kepurė“

Poilsio kompleksas „Olando kepurė“ yra įsikūręs tarp Klaipėdos ir Senosios Palangos pačioje Pajūrio regioninio parko širdyje – Karklėje, kurią supa nuostabi Lietuvos pajūrio gamta.

Poilsio namai „Olando kepurė“ savo lankytojams gali pasiūlyti restorano paslaugas, apsistoti kempinge, kempingo nameliuose ar kambariuose, pirties malonumus bei jų kuriamą produkciją – alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Bendradarbiaudami su aludariais ir vyndariais, jie sukūrė visą tauriųjų gėrimų gamą – 2 skonių vyną bei 4 rūšių alų, taip pat ir girą. Kavinės valgiaraštis nuolat atnaujinamas, siūlantis išbandyti įvairiausius skonius, tad kiekvieną kartą apsilankę rasite naujus neragautus patiekalus.

Karklės apylinkėse miškingasis parkas apaugęs pušimis ir ąžuolais, kurio pramintais takais pasieksite gražiausias vietas. Vos už kelių šimtų metrų nuo poilsiavietės galima išgirsti jūros ošimą ir išvysti bangų mūšos suformuotą skardį, nuo kurio atsiveria nusėto akmenimis pajūrio vaizdas. Visai šalia įsikūręs žvejų kaimelis, vienintelis Lietuvoje ant jūros kranto, išlaikęs etnografinį savitumą.

Partneriai