(0)

Sodyba „Karpynė“

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Kaimo turizmo sodyba „Karpynė“ yra įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje. Šalia pagrindinė automagistralė Vilnius–Klaipėda (iki Vilniaus – 173 km, iki Kauno – 73 km, iki Klaipėdos – 137 km, iki Šiaulių – 90 km, iki Panevėžio – 120 km).
Sodybos svečiai laukiami, erdviame iki 300 asmenų talpinančiame restorane „Karpynė“ su mažąja alaus darykla. Visus kviečiame turiningai praleisti laiką, paskanauti naujų virtuvės šefo paruoštų patiekalų. Tai puiki vieta surengti nepamirštamą šeimos pobūvį ar darbo šventinį vakarėlį.

Sodyba „Karpynė“ dirba kasdien nuo 8 val. ryto iki 23 val.

Akcijos pasiūlymas - Jaukus poilsis sodyboje „Karpynė“

Akcijos dienomis lankytojų laukia nakvynė su pusryčiais ir apsilankymu vandens zonoje (baseinas, sūkurinė vonia, garinė turkiška pirtis) su 20 proc. nuolaida. Sodyboje rasite daug aktyvaus laisvalaikio pramogų: žvejyba, atviri ir uždari pliažo tinklinio, krepšinio aikštynai, teniso kortai ir kita. Sodyboje kasdien veikia restoranas, kur galėsite mėgautis skaniu maistu ir mūsų pačių gaminama Karpynės Draugų gira. Jūs visada esate laukiami!!!

Išankstinė registracija telefonu +37065077437 būtina.


Ši sodyba garsėja, kaip puiki vieta paskanauti įvairių žuvies patiekalų. Galima susipažinti su alaus gaminimo tradicijomis.

Partneriai