(0)

Kaimo turizmo sodyba „Šilas“

Etnografinėje dzūkiškoje sodyboje galėsite poilsiauti ir pramogauti. Čia įrengtos dvi pirtys, mokoma amatų, vedamos ekskursijos ir edukacinės programos, stovyklos, vyksta kulinarinio paveldo degustacija, teikiamos baidarių bei dviračių nuomos paslaugos. Šalia kaimo turizmo sodybos teka Merkio ir Nemuno upės, trys ežerai, tinkantys žvejybai. Aplinkui driekiasi miškai, idealiai tinkantys grybavimui, uogavimui bei vaistažolių rinkimui.

Sodyboje "Šilas" vienu metu gali ilsėtis virš 40 svečių. Yra keturi pastatai – didelis namas su 50 vietų sale ir 6 miegamaisiais; pirties pastatas su sale ir 2 miegamaisiais bei amatų dirbtuve. Yra du mažesni namai šeimoms, viename iš jų įrengta dar viena pirtis. Patalpose yra įrengta virtuvė, WC ir dušai, židiniai. Lauke – pavėsinės, laužavietės ir daugybė vietos Jūsų pramogoms, žaidimams, pasivaikščiojimui.

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Akcijos pasiūlymas

Sodyba Šilas, įsikūrusi šalia Merkinės, apsupta miškų ir ežerų. Šalia nuženklintos trąsos dviračiams, žygeiviams. Sodybos teritorija uždara, be kaimynų. Jos kieme tvenkinys, skulptūrų ir retųjų augalų parkas, pavėsinės, pirtys, kubilas. Vedamos ekskursijos, žygiai, edukacijos. Svečiams akcijos metu, apsistojusiems sodyboje, pirtelė su vantomis ir geru garu dovanų. Visus atvykusius pavaišinsime ir mūsų pievose surinktų žolelių arbatomis.

Lankytojia laukiami visas tris renginio dienas: 10-18 valandomis.

Registracija telefonu +37061652606.

Partneriai