(0)

Ilzenbergo dvaras ir ūkis

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

 • Ilzenbergo dvare pagamintų, apdovanojimus pelniusių, vyno gaminių degustacijos;
 • Valandinė ekskursija eKatamaranu su audiogidu, plaukiojimas aplink Ilgio ežerą;
 • Ilzenbergo dvare darniai su gamta pagamintų maisto produktų degustacijos;
 • Ekskursijos po dvaro rūmus – muziejų, vėlyvojo klasicizmo dvaro rūmus;
 • Ekskursija "Žmogus ir gyvūnas - tvari darna Ilzenbergo dvare";
 • Mitų ir legendų apipintos Meilės salos lankymas;
 • Šimtametis parkas su daugiau kaip 3 km ilgio pasivaikščiojimo takais ir laukine jo gyvūnija, įrašyta į Raudonąją knygą (šikšnosparniai, niūraspalvis auksavabalis);
 • Skulptūrų parkas, įkurtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti;
 • Viena įdomiausių interaktyvių ir edukacinių žaidimų aikštelių Lietuvoje ne tik vaikams;
 • Kultūros paso edukacijos;
 • Išskirtinės istorijos kupinos salės ir erdvės parke Jūsų privačiam renginiui Ilzenbergo dvare.

Plačiausias paslaugų asortimentas teikiamas sezono metu (gegužės 1 - spalio 31), savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Ilzenbergo dvaro parką būtų galima vadinti šiaurietiška Arkadija. Toks pavadinimas jau keletą šimtmečių yra prigijęs romantiškiesiems parkams – nostalgijos kupinas kraštovaizdis, civilizacijos ydų nepaliesta idilės šalis, kur žmogus susilieja su gamta. Pasitelkiant architektūrinius ir gamtos elementus, suformuotos net 9 skirtingos emocinės erdvės.

Atviras savo valgytojams, veikiantis išvien su gamta. Vienintelis Baltijos šalyse pilnai atkurtas, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius. 

Ūkio vystoma pienininkystė, augalininkystė, sodininkystė yra įvertinta tarptautiniu ekologinio ūkio (EKO) sertifikatu. 2019m. įveistas 0,8 ha vynuogynas, - pirmasis sklypas iš būsimo 4 ha vynuogyno. Tai išskirtinė vieta Lietuvoje, kur viename ūkyje galima pamatyti ir besiganančias karves, ir lesinėjančias vištas, ir svyrančias javų varpas.

„Ilzenbergas“ – tai pirmasis, didžiausias Baltijos šalyse ūkis dvare. Harmonijoje su gamta esančiame ūkyje galima pamatyti ir įsigyti įvairių rūšių natūralaus raugo duonos, naminių paukščių ir jų kiaušinių, ekologiškose ganyklose užaugintų galvijų mėsos, pieno ir jo produktų, tvenkiniuose užaugintos žuvies, tradiciškai puoselėjamo sodo gėrybių, įvairių daržovių, maksimaliai ekologiškose dvaro apylinkėse surinkto bičių medaus, taip pat įvairiausių džiovintų, raugintų ir rūkytų produktų.

Akcijos pasiūlymas

Gegužės 17 - 19 dienomis lankytojai kviečiami į nemokamą ekskursiją-plaukimą eKatamaranu Ilgio ežere su audiogidu.

Išankstinė registracija telefonu +370 696 44004 būtina.

Partneriai