(0)

Garsios Tylos observatorija ir edukacijos

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Organizuojame šiuolaikiškus, visapusiškus, informatyvius, moksliniais faktais ir žiniomis paremtus astronominius pramoginius stebėjimus elektroniniais ir vizualiais teleskopais gyvai ir nuotoliniu būdu per Zoom. Vykdomos kruopščiai parengtos mokslinės - pramoginės edukacijos apie Visatą, tinkančios visiškai „žaliems“ ir baigiant garbiais senjorais. Programos sukurtos parodyti ir padėti tiek jaunam, tiek suaugusiam klausytojui suvokti save kaip reikšmingą ir reikalingą, neatsiejamai svarbų ir gražų Kosmoso elementą. Skatiname klausytojus labiau domėtis mokslu, jo svarba ir reikšme šiuolaikiniame gyvenime. Tai darome patraukliai, moderniai ir prieinamai visiems norintiems. Siekiame, kad mūsų klausytojai pasijustų svarbia ir neatskiriama Visatos dalimi ir tiesiog būtų laimingi.
Visos programos tinka visiems: mažiems ir dideliems, visų klasių mokytojams, ypatingai tinka moksleiviams, o taip pat jų tėvams ir, žinoma, senjorams.

Akcijos pasiūlymas

Kviečiame į Garsios Tylos Sodybą - Observatoriją!
Jei jums patinka tikro lietuviško kaimo grožis ir paprastumas, kviečiame aplankyti autentišką šimtametę sodybą - observatoriją  Gailiakaimyje, pačiame Lietuvos viduryje Kėdainių rajone!
Kviečiame originaliai pailsėti, pasivaikščioti po unikalų šimtametį sodą, aplankyti mūsų observatoriją ir tiesiog pabūti natūralios gamtos apsuptyje! Sodyboje laisvai laksto įvairiaspalvės katės ir du dideli draugiški šunys, o pievose ir sode ganosi gražūs raguoti ožiukai.
Nuostabūs gamtos vaizdai, meilūs ir gražūs gyvūnai, kitokie įspūdžiai ir naujos patirtys teaplanko jūsų širdis.

 

Akcijos dienomis siūloma programa:

Nuo 12 iki 14val. (šeštadienį, rugsėjo 4d.  ir sekmadienį, rugsėjo 5d.)   
Nuo 18 iki 20val. (tik šeštadienį, rugsėjo 4d.)

I dalis.
Supažindinimas su sodyba, koncepcijos pristatymas. Pasivaikščiojimas po šiame vienkiemyje kuriamus rožynus ir ėjimas  meditaciniu „Tylos sodo“ taku.
II dalis. Susipažinimas su observatorija, joje esančiais teleskopais, kita įranga. Observatorijoje stebėsime Saulę vizualiniu ir elektroniniu teleskopais. Jei giedros nebus -  Saulės stebėjimas bus keičiamas kita veikla lektoriaus nuožiūra (edukacijos apie Visatą, astrofotografijų demonstracija, kosminių programų demonstravimas, aptarimas ir pan.)
III dalis. Vaišės. Gaivieji gėrimai, kava, arbata.  
Kaina - 15 Eur/asm. Vaikams iki 3 metų nemokamai.
Prašytume rezervuotis iš anksto siekiant išvengti observatorijos apgulties.
Apranga ir avalynė patogi, kaimiška.
Visa veikla tik lauke, todėl lyjant lietui programa vykti negalės.

Išankstinė registracija telefonu +37064564973 būtina.

 

Partneriai