(0)

Bitininkystės muziejus

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Jūsų maloniam buvimui 4 ha teritorija su interaktyvia ekspozicija 6 pastatuose. Net 11 edukacinių programų, ekskursijos, audiogidai ir taikios bitės! Peržengę muziejaus vartus sužinosite apie bites, žmones, augalus, medų ir dar daug ką. Kviečiame pažinti ir pajausti, pamatyti ir išgirsti, pažaisti ir pailsėti. Patirti vienovę su tuo, kas supa, žydi, dūzgia, kas daro gyvenimą saldų, pilną gyvybės. Vaikščiodami po muziejų jūs pateksite į įvairias erdves ir jose patirsite vis ką nors naujo. Pirkioje pasakojama, kaip nuo seno sugyveno bitės ir žmonės. Svirne atskleidžiamos bičių šeimos paslaptys. Austėjos klėtelėje laukia kvapniosios žinios. Ūkiniame pastate (buvusiame tvarte) pristatomi bitininkų saldūs/džiaugsmingi darbai. Kluone bičių dūzgės. Žalčio klėtelė skirta vienišių meditacijai. Kone keturių hektarų plote yra ką veikti visą dieną. Per metus muziejų aplanko daugiau kaip 20 tūkst. lankytojų.

Akcijos pasiūlymas

Muziejaus lankymas tik su bilietais, bet rugsėjo 3 d. 10-18 val. nemokamai siūlome Bitininkystės muziejuje išbandyti bičių produktų kvapų terapiją. Edukacinė programa „Kvapų palėpė" - aštuoni hamakai pakabinti palėpėje, aplinka pilna natūralių bičių produktų kvapų ir keturi garso takeliai jūsų pasirinkimui. Belieka tik gulėti, sūpuotis, sveikatintis bičių produktų kvapais ir klausyti bičių dūzgesio.

Išankstinė registracija telefonu +37068612105 būtina.


Kvietimas atrasti taikias bites

Bitininkystės muziejus įkūrėjo B. Kazlo sumanymas skulptūromis ir erdviniais objektais etnokultūrinėje plotmėje pristatyti bičių ir bitininkystės pasaulį yra unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir pasauliniame kontekste.

Išskirtinumą lemia galimybės – trys viename! Unikali gamta ir jos daug, vienuolika edukacinių programų susijusių su bitininkystę ir bičių produktais, nauja interaktyvi ekspozicija 5 pastatuose su 4 ha. teritorija pritaikyta aktyviam poilsiui ir bendravimui.

Apie bites, žmones, augalus, medų ir kitus stebuklus daug ką sužinosite peržengę muziejaus vartus. Kviečiame pažinti ir pajausti, pamatyti ir išgirsti, pažaisti ir pailsėti. Patirti vienovę su tuo, kas supa, žydi, dūzgia, kas daro gyvenimą saldų, pilną gyvybės.

Vaikščiodami po muziejų jūs pateksite į įvairias erdves ir jose patirsite vis ką nors naujo.

P.S Įžengę pro muziejaus vartus paleiskite protą atostogauti ir leiskite bitininkystės pasauliui jus įtraukti. Įsitraukus atsivers nepakartojama pažintis – per edukacinių programų patyrimimę veiklą, per gamtos ir bičių produktų kvapų terapiją hamakuose, per istorines žinias apie bitininkavimą, per bičiulišką bendravimą muziejaus pavėsinėse.

Bitininkystės muziejaus lankymas:

Muziejus, visas duris atvėręs, laukia lankytojų nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d., kasdien (išskyrus pirmadienį) nuo 10 iki 18 val.  
Suaugusiems: 1 asmeniui – 4 Eur.
Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams: 1 asmeniui – 2 Eur
Šeimos bilietas (šeimos bilietą gali įsigyti 3-6 asmenų grupė, kurią sudaro nuo vieno iki dviejų suaugusiųjų) ir bent vienas vaikas iki 18 m.: 10 Eur.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams: nemokamai

Ekskursijos vadovo paslaugos Bitininkystės muziejuje:
grupei iki 10 žmonių: 20 Eur.
asmeniui (kai grupė didesnė nei 10 žmonių): 2 Eur.
Audiogido nuoma: 1 asmeniui - 3 Eur. 


Koordinatės: 55°24'32.3"N 25°56'41.8"E

Dėmesio! Muziejuje gyvena bitės - įspėjimas tiems kurie yra alergiški bičių nuodams! 

Partneriai