(0)

Auto Moto parkas

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

„Auto Moto Parkas“ (AMP) – tai aktyvaus poilsio kompleksas. 24 ha plote įrengtame ralio parke galima tapti ralio automobilio šturmanu, vairuotoju arba sėsti už vienintelio Baltijos šalyse visureigio „Monster Truck“ vairo. Parke teikiamos ekstremalaus vairavimo pamokos tiek suaugusiems, tiek jaunimui, tiek vaikams. Tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų!

Akcijos pasiūlymas - Pabėkite iš miesto į pilną adrenalino pojūčių kaimą!

Atvykus į Auto Moto Parką galėsite išsirinkti pramogą tinkamą kiekvienam: nuo tikslumo reikalaujančio Monster Truck’o kliūčių ruožo įveikimo, budrumo reikalaujančio pasivažinėjimo su sportiniu ralio automobiliu iki paprastai suformuluotų ralio teorijos ir praktikos pagrindų lengvai suprantamų jūsų vaikui!

Kiekvienas atliekantis pramogas pas mus Atviros Dienos Kaime“ akcijos metu yra sertifikuojamas ir apdovanojamas mūsų bei mūsų partnerių dovanomis!

Monster Truck'as
Išmėgink vienintelį Baltijos šalyse - Monster Truck! Gali būti vairuotoju, arba sėsti į šturmano kėdę. Vairavimo metu profesionalus instruktorius sėdi gretimoje sėdynėje ir padeda įveikti kliūčių ruožą. Ant galinės sėdynės dar telpa 4 asmenys, tad atvykite ir pramogaukite kartu su draugais ar šeima! Jeigu nedrįsti vairuoti pats - tuomet leisk tuo pasirūpinti profesionaliam vairuotojui, o pats su draugais ar šeima tiesiog mėgaukis pavėžinimu!

BMW ralis
Išmėgink sportinius BMW automobilius uždarame ralio parke - „Auto Moto Parke“. Automobiliuose sumontuoti sportiniai diržai, sėdynės, sportinė važiuoklė ir sportui paruoštas variklis leis pajusti sportinio automobilio malonumą. Vairuok pats su instruktoriaus pagalba šalia arba vairuok pats vienas pasisodinęs šalia savo draugą. O gal tiesiog nori būti ekstremaliai pavėžintas profesionalaus Auto Moto Parko instruktoriaus? Visi variantai yra galimi ir visi jie teikia tik adrenalino pilnas emocijas!

Individuali Vairavimo Pamoka Vaikui
„Auto Moto Parkas“ teikia individualias vairavimo pamokas vaikams, arba grupines vairavimo pamokas vaikų ralio mokyklėlėje. Individualių ir grupinių pamokų metu „Auto Moto Parkas“ instruktoriai padės suprasti automobilio valdymo pradmenis, suteiks informaciją apie automobilių ypatumus, supažindins vaikus su ralio sportu, o tuomet vaikas pats vairuos!

Apsilankyti galite:

Gegužės 8-10 d. iš anksto užsiregistravus.

Išankstinė registracija telefonu +37061222492 būtina.

Partneriai