(0)

Alantos žirgai

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Sodyba „Alantos Žirgai“ įkurta arklininkystės ekologiniame ūkyje, čia gyvena senųjų žemaitukų veislės šeimyna ir mažieji Šetlando poniukai.

Atostogoms siūlome du namelius:
Tvenkinio vila, pastatyta iš senų sodybos pirkios rąstų šalia tvenkinio, joje įrengėme pirtį su rankų darbo plytų periodinio kūrenimo krosnimi, svetaine su vietinio auksarankio meistro pagamintais mediniais baldais, pilna virtuvės įranga ir keturis atskirus miegamuosius antrame aukšte su tualetu ir dušu kiekviename kambaryje bei prancūziškais balkonėliais.
Kalno namelis, skirtas vienai šeimai, vieno aukšto su dviem miegamaisiais. Čia poilsiautojai ras infraredinių spindulių pirtį, virtuvę su rankų darbo mediniais baldais ir pilna įranga, bei svetaine su vaizdu į tvenkinį ir į Alantos bažnyčią.
Visos patalpos yra šildomos infrarediniais šildytuvais, suteikiančiais malonią šilumą ir žiemos metu.
Kiekvienas namelis turi savo atskirą terasą su lauko baldais, šalia – grilius su malkomis, kiekvienam nameliui atskiras kubilas ir atskiras lieptas į didžiulį žuvingą tvenkinį.
Sodyba arklininkystės ūkyje atvira svečiams ištisus metus.

Akcijos pasiūlymas:

Rugsėjo 11d. 14 val. organizuojama išvyka iki Verpeto (Tado Blindos) kalno. Svečių pradinis susirinkimo punktas - Alantos žirgų sodyba, nuo čia svečiai vyktų savo autotransportu iki kalno, į kalną koptume pėstute. Nuo kalno atsiveria Alantos apylinkių peizažas. Čia dalyviai galės pasivaišinti arbata ir užkandžiais.

Išankstinė registracija telefonu +37069924377 būtina.

Partneriai