(0)

Aktyvus laisvalaikis Telšių rajone

Klubas „Sapphire

Pačioje Telšių miesto širdyje įsikūręs naktinis klubas - kokteilių baras. Čia Jus pasitiks jaunas kolektyvas, originalios idėjos, įvairiausi kokteiliai, gera muzika.

Biliardo klubas „Bilardo“

Tai Telšių mieste atsidaręs biliardo klubas, kuriame galima  pažaisti pulą, snukerį ir rusišką biliardą.

Dažasvydis Činskių sodyboje

Sodyba įsikūrusi gražioje ir istorinėje Žemaitijos vietovėje, šalia Rainių miestelio, Telšių rajone, Vabalių kaime. Be dažasvydžio šioje sodyboje galima išsinuomoti sportinį inventorių, susipažinti su senoviniais žemės paskirties padargais bei amatininkų įrankiais.

Dažasvydis Gražinos Gaižauskienės sodyboje

Sodyba randasi Pakapių kaime. Čia Jūsų laukia sporto aikštelės, lauko atrakcionai, dviračiai ir kitos pramogos. Galima užsisakyti dažasvydį, biliardo stalą, kubilą ar masažą.

Jojimo centras „Topolis“

Žirgynas įsikūręs 3 km nuo Telšių, važiuojant link Nevarėnų. Galima atvykti pajodinėti ar treniruotis su žirgais. Taip pat centras ruošia žirgų mylėtojus varžyboms. Yra aikštė (konkūrams), galima pajodinėti gamtoje. Suteikia galimybę laikyti nuosavą žirgą.

Jojimo klubas „Žirgų takas“

Žirgynas siūlo pasijodinėjimą žirgais ar poniais, vykdo jojimo pamokas vaikams ir suaugusiems bei ekskursijas, kviečia norinčius pabūti ir pabendrauti su žirgais.

Plaukimas baidarėmis Virvyčios upe

Virvyčia – tai upė su "mazgeliais", vingiuota, akmeninis dugnas, skaidrus vanduo, įvairios kliūtys. Įdomi laisvalaikio praleidimo forma mėgstantiems vandens pramogas.

Partneriai